gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mustafa Sandal 'dan Kır Gönlünün Zincirini şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Mustafa Sandal Kır Gönlünün Zincirini şarkısının sözleri hakkında bilgielr vermektedir.

Sevgili melekler, şu sıralar Oses Türkiye yarışmasında ki jüri üyeliği performansıyla beğeniyle izlenen Mustafa Sandal 'dan Kır Gönlünün Zincirini adlı parçanın sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Parça usta sanatçı Orhan Gencebay 'a ait ve Gencebayın son albümünde ki dev repertuardan biri...

Mustafa Sandal Kır Gönlünün Zincirini

İşte sevgi işte aşk
    Dilediğince al senin olsun
    Kır gönlünün zincirini
    Neşe mutluluk sar senin olsun
    Kır gönlünün zincirlerini
    Neşe mutluluklar senin olsun
    Senin benim olsun, bizim olsun
    Unut acıları dünün olsun
    Gün bugündür bugün
    Ne dün ne yarın
    Sev gönülden bu hayat
    Sev bizim olsun
    Her günde bir müjdenin
    Gizliliği var bulmasını bil
    Her günde bir mutluluk
    Müjdesi vardır bulmasını bil
    Sen yeter ki kıymet verip
    Seni seveni sevmesini bil
    Sen yeter ki kaybetmeden
    Seni seveni sevmesini bil
    Senin benim olsun, bizim olsun
    Unut acıları dünün olsun
    Gün bugündür bugün
    Ne dün ne yarın
    Sev gönülden bu hayat
    Sev bizim olsun

Mustafa Sandal 'dan Kır Gönlünün Zincirini şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

günaydın, mustafa sandalın yeni albümü çıkmış sanırım, organik, o şarkısının sözlerini arıyorum bulabilir misiniz ?
  2. Mustafa Sandal Organik Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Organik Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri Mustafa Sandal Organik şarkısı sözü Sevgili melekler, başarılı sanatçı Mustafa Sandal yeni albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. Bu yazımızda albümle aynı adı taşıyan Organik şarkısının sözlerini paylaşmak istiyoruz. İşte Mustafa Sandal Organik şarkı sözleri.. Aşk lazım, aşka dönmek lazım İnan ki kurtuluşa itiraz eden Yeter artık tükendi...
  3. Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Neler Neler Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, en son eşi Emina Sandal ve Mustafa Sandal Çek Kafasını Gönder şarkısının paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal 2012 Organik albümü paylaşımlarında bulunmak istiyor ve sizlere bu yazımızda Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü sunmak istiyoruz Melek'ler. Olur...
  4. İşte Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri burada

İşte Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri burada

Mustafa Sandal Organik Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Organik Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Mustafa Sandal hayranları, bu yazımızda Organik adını verdiği 2012 albümünde, albüm adını taşıyan şarkının sözlerini sizlerle paylaşmadan önce, az önce yine sizlerin paylaşımına sunduğumuz...
  5. Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

mustafa sandal gülşen, tesir altında şarkısının sözleri, mustafa sandal gülşen tesir altında Sevgili melekler, Mustafa Sandal ve Gülşen'in düet yaptığı şarkı Tesir Altında dinleyicinin beğenisine sunuldu. Söz ve müziği Gülşen'e ait olan bu parçanın düzenlemesini ise Ozan Çolakoğlu yapmış. İşte Tesir Altında şarkısının sözleri... Güzel miydin, nasıldın, hep hayal meyal Tek bildiğim...

Sayfayı Paylaş