gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Dayan (Feat.İzel)

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

İÇİmdekİ Her Yerİ Kapladi AŞk Bu Gece Sen Arada Derede Kaldin Sana AŞk Olsun
    Dayan Dayan
    Hanİ Kalbİnİn GÜnahlari Bİrer Yalan
    Asil Sayilan O GÖzlerİn

Dayan Dayan
    Sana EttİĞİm Yemİnlerİn Hepsİ Yalan
    Asil Sayilan Şu SÖzlerİm

Önce Yanina Gelİp Bİr Kerecİk Öperdİm
    İÇİmİ Çekerdİm Ancak
    Sonra Elİnİ Tutup Gerİye DÖnerdİm
    Unutup Gİderdİm Ancak

Kalamiyorum
    DÖnÜp De Gİdemİyorum

Mustafa Sandal - Dayan (Feat.İzel) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Akışına Bırak

Mustafa Sandal - Akışına Bırak

Hayatta en zor olan şey Tanışmaktır kendinle özgürce O kadar çok şey var ki Bizi bizden koparan sessizce İnan inan ve sen sen ol Hadi zorlama zorlama Zorlamakla hayat uslanmaz Ağlama ağlama Ağlamakla gönül dağlanmaz Zorlama zorlama Zorlamakla hayat uslanmaz Ağlama ağlama Ağlamak da üzülmek de boş Akışına bırak Damarında akan kan gibi Akışına bırak Dağlardan inen ırmak gibi...
  2. Mustafa Sandal-oyalama

Mustafa Sandal-oyalama

mustafa sandal oyalama mustafa sandal oyalama gönlümü video gönlümü geriye dönemem sözleri Nasıl oldu bilmem ama Olan oldu ya Kimi gördüm bilmem ama Biri baktı ya Daha dün gibi aklımda Güzel gözlerin Daha dün gibi aklımda Yalan sözlerin Oyalama gönlümü geri dönemem Şu ufacık kalbimi sana veremem Oyalama gönlümü geri dönemem Şu kısacık ömrümü sana veremem
  3. Mustafa sandal-araba

Mustafa sandal-araba

Gönül ister aradığını Hep mi bekler hep mi bulamaz Gönül ister tanıdığını Hiç mi bilmez hiç mi soramaz Beni alsa nafile nafile Yerime bir şey koyamaz Yalvarsam da kal diye kal diye O yerinde hiç duramaz Onun arabası var güzelmi güzel Şöförü de var özel mi özel Bastı mı gaza gidermi gider Maalesef ruhu yok Onun için hiç mi hiç şansı yok
  4. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...
  5. Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu Arkadaşlar Mustafa Sandal ikinci kez Baba Oldu bu haberi neden yayınlamadınız?

Sayfayı Paylaş