gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Mustafa sandal-gidenlerden

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Bak şu halime bakta gör Al o kadarını al bir de benle böl Sözüm bir tek sana
    Selam gönder bana

Oldu birkez oldu bir gül soldu
    Değişmez
    Oldu birkez oldu bir gül soldu
    Sevişmez

Gidenlerden
    Bir tek seni bana ekledim
    Seni deli gibi bekledim gidenlerden
    Gidenlerden
    Bir tek seni bana ekledim
    Seni deli gibi özledim gidenlerden

Mustafa sandal-gidenlerden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Gidenler Dönmüyor

Mustafa Yıldızdoğan - Gidenler Dönmüyor

canım tutuşuyor,içim yanıyor Ayrılık ne zormuş,çekemiyorum hasret can ucumda,sinem kanıyor hayal girdabımda,çıkamıyorum gidenler dönmüyor geri, sevdan bir ateş çemberi, o gittiğin günden beri, gör ne haldeyim... geceler yalnız,geceler tasa, nereye bakrasam bürünür yasa, canıma razıyım günah olmasa, yüregimden seni sökemiyorum gidenler dönmüyor geri, sevdan bir ateş çemberi, o gittiğin günden...
  2. Mustafa Sandal - Gidenlerden

Mustafa Sandal - Gidenlerden

bak şu halime bakta gör Bak şu halime bakta gör Al o kadarını al, bir de benle böl Sözüm bir tek sana Selam gönder bana Oldu birkez oldu, bir gül soldu Değişmez Oldu birkez oldu, bir gül soldu Sevişmez Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim, Seni deli gibi bekledim, gidenlerden Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim Seni deli gibi özledım, gidenlerden __________________
  3. Mustafa Sandal-Kalmadı

Mustafa Sandal-Kalmadı

Söz söz verdim ben bir daha asla Sevmem diye yemin ettim ben Çoktan beri tuhaf duygularda Sordum aşkı ve Korkuyorsam bir nedeni var elbet Ateş yaktığı yerde dert Sen bunları duymadın farzet Bendeki izlerini takip et Benim aşka inancım kalmadı hiç Sorma sorma Beni ellere verin utanmadan hiç Bozma bozma aaafini
  4. Mustafa Sandal Boşanıyormu

Mustafa Sandal Boşanıyormu

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama inşallah söylentiler gerçek değildir :tik: MUSTAFA SANDAL, EŞİ EMİNA’YLA BOŞANACAKLARI YÖNÜNDE ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ. Söylentilerin tamamen asılsız olduğunu belirten Sandal, “Her sabah uyandığımda yeniden aşık olduğum, oğlumun annesi biricik eşimle aramızda herhangi bir sorun yok olamaz da. İddialara sadece gülmekle yetiniyoruz. Neden böyle...
  5. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...

Sayfayı Paylaş