gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Gönlünü Gün Edenin

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Anlamaz aşk acısından, Gidene dert olmaz Dağ dağa küstümü
    Hiçkimse nedenini sormaz
    Anlayamaz
    Yeni bir aşkı kabul edemez
    Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
    Unutmadı daha yeni gideni
    Anlatamaz
    Yeni bir aşkı kabul edemez
    Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
    Unutmadı onu terkedeni

Gönlünü gün edeni sevmez sevda
    İster hep onu üzeni
    Her ona kucak açan olmaz fayda
    Bekler hep onu sileni

Mustafa Sandal - Gönlünü Gün Edenin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Dayan

Mustafa Sandal - Dayan

İÇİmdekİ Her Yerİ Kapladi AŞk Bu Gece Sen Arada Derede Kaldin Sana AŞk Olsun Dayan Dayan Hanİ Kalbİnİn GÜnahlari Bİrer Yalan Asil Sayilan O GÖzlerİn Dayan Dayan Sana EttİĞİm Yemİnlerİn Hepsİ Yalan Asil Sayilan Şu SÖzlerİm Önce Yanina Gelİp Bİr Kerecİk Öperdİm İÇİmİ Çekerdİm Ancak Sonra Elİnİ Tutup Gerİye DÖnerdİm Unutup Gİderdİm Ancak Kalamiyorum DÖnÜp De Gİdemİyorum __________________
  2. Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Akıp giden sel gibi Esip geçen yel gibi Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Arar gözler hep seni Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Sorar gönlüm hep seni Bir gün gelip de karşıma çıkınca Başkası varsa dilinin ucunda Anlatma Beni ağlatma __________________
  3. Mustafa Sandal - Araba

Mustafa Sandal - Araba

Gönül ister aradığını Hep mi bekler hep mi bulamaz Gönül ister tanıdığını Hiç mi bilmez hiç mi soramaz Beni alsa nafile nafile Yerime bir şey koyamaz Yalvarsam da kal diye kal diye O yerinde hiç duramaz Onun arabası var güzelmi güzel Şöförü de var özel mi özel Bastı mı gaza gidermi gider Maalesef ruhu yok Onun için hiç mi hiç şansı yok __________________
  4. Mustafa Sandal doğum gününü 228 bin hayranı ile kutladı

Mustafa Sandal doğum gününü 228 bin hayranı ile kutladı

mustafa sandal yaşı İşte melişler Mustafa sandalın hayranları ile kutladığı doğum günü:) Mustafa Sandal son on yıldır olduğu gibi bu senede doğum gününü Fan Clup üyeleriyle birlikte kutladı.Sandalın 40. yaş günü partisi 320 bin dolarlık vargonen teknolojisinin kullanıldığı Musti Tv de canli olarak yayınlandı.İnternet üzerinden gerçekleşen yayını 228 bin kişi izledi .Canlı yayın...
  5. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...

Sayfayı Paylaş