gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Güncel Zalim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Her gidişin mutlak ki bir dönüşü var Yol yakınken bence sen dönüver geriye Ah be güzelim sakın gönlünü kaptırma
    Böylesiyle başa çıkmak mümkün değil

Kaçmıyorsa baktığında gözleri
    İçin için akmıyorsa muhabbet

Pek de nazik sohbetiyle
    Kurduğu her cümlesiyle
    Bana tarif ettiğin kız
    Tam anlamıyla güncel zalim

Herşeyi çok bilmesiyle
    Sözde masum cilvesiyle
    Bana tarif ettiğin kız
    Tam anlamıyla güncel zalim

Mustafa Sandal - Güncel Zalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Denize Doğru

Mustafa Sandal - Denize Doğru

bir nefes aldim hatirani ictim ardindan kimlere kandim biraktim seni yalniz basina bir nefes aldim hatirani ictim ardindan kimlere kaldim biraktin beni sen denize dogru gel gel ruzgar esince yel yel cabuk ol da gidelim dokulen yapraklari dikelim kis olur ben usurum durmam buralarda cabuk ol da gidelim sokulen yapraklari dikelim kis olur ben usurum kalmam buralarda __________________
  2. Mustafa Sandal - Dayan

Mustafa Sandal - Dayan

İÇİmdekİ Her Yerİ Kapladi AŞk Bu Gece Sen Arada Derede Kaldin Sana AŞk Olsun Dayan Dayan Hanİ Kalbİnİn GÜnahlari Bİrer Yalan Asil Sayilan O GÖzlerİn Dayan Dayan Sana EttİĞİm Yemİnlerİn Hepsİ Yalan Asil Sayilan Şu SÖzlerİm Önce Yanina Gelİp Bİr Kerecİk Öperdİm İÇİmİ Çekerdİm Ancak Sonra Elİnİ Tutup Gerİye DÖnerdİm Unutup Gİderdİm Ancak Kalamiyorum DÖnÜp De Gİdemİyorum __________________
  3. Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Akıp giden sel gibi Esip geçen yel gibi Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Arar gözler hep seni Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Sorar gönlüm hep seni Bir gün gelip de karşıma çıkınca Başkası varsa dilinin ucunda Anlatma Beni ağlatma __________________
  4. Mustafa Sandal - Araba

Mustafa Sandal - Araba

Gönül ister aradığını Hep mi bekler hep mi bulamaz Gönül ister tanıdığını Hiç mi bilmez hiç mi soramaz Beni alsa nafile nafile Yerime bir şey koyamaz Yalvarsam da kal diye kal diye O yerinde hiç duramaz Onun arabası var güzelmi güzel Şöförü de var özel mi özel Bastı mı gaza gidermi gider Maalesef ruhu yok Onun için hiç mi hiç şansı yok __________________
  5. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...

Sayfayı Paylaş