gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Hatırla Beni Şarkılarda

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kimsenin hakkı kimsede kalmaz Sana hakkımı helal etmiyorum Kırdın incittin tertemiz kalbimi
    Asla düzelmez asla düzelmez

Hatırla beni şarkılarda
    Başın dönerse bu dünyada
    Sözüm geçmese de rüyada
    Uyutmayacağım seni bu gece

Anılar benimle yaşıyor
    Sanki biribirinden kopuyor
    Sevenler bana
    Hesap soruyor sanki

Mustafa Sandal - Hatırla Beni Şarkılarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Suç Bende

Mustafa Sandal - Suç Bende

Dur dur bir dakika, dinle Ufak ufak benimle paylaş bu anı kaybetme Belki de yanlışım zaman zaman Belki de hasretim o sevgine Belki de doğruyum zaman zaman Öylesi yalnızım ben her gece Ama suç bende Sever gibiyim Gel benim ol da Rahat edeyim __________________
  2. Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Mustafa Sandal - Beni Ağlatma

Akıp giden sel gibi Esip geçen yel gibi Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Arar gözler hep seni Neden yoksun yanımda Bir sen yoksun Sorar gönlüm hep seni Bir gün gelip de karşıma çıkınca Başkası varsa dilinin ucunda Anlatma Beni ağlatma __________________
  3. mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

günaydın, mustafa sandalın yeni albümü çıkmış sanırım, organik, o şarkısının sözlerini arıyorum bulabilir misiniz ?
  4. Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkı sözleri Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkısı sözü Sevgili melekler, sevilen pop sanatçımız Mustafa Sandal 'dan Kurşun Geçirmez şarkısı sözleri ile karşınızdayız :) Öğrenemedim gitti sevmeyi sevilmeyi adam gibi Durduramadım gitti içindeki seni senleri Anlayamadım gitti ta içten gerçekten sevmeyi Susturamadım gitti içindeki o hoyrat sesleri Kurşun...
  5. Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Mustafa Sandal Kum Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Kum Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler az önce sizlere Mustafa Sandal Ego şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal Organik albümünde yer alan şarkısı Mustafa Sandal Kum sözleri sunuyoruz. Taşınmıyor gölgeler sırtında hayat boyu Bak herkesin kalbine nasıl da kırık dolu Hayaller beslenirken nesil nesil yalanlar Bu yüzden...

Sayfayı Paylaş