gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Sandal İkinci Kez Baba Oldu !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mustafa sandal emina mustafa sandal baba oldu mustafa sandal haberleri

Mustafa Sandal dün ikinci kez baba oldu melekler :) Dün saat 12:00 'deikinci kez baba olan Mustafa Sandal, eşi ve bebeğinin sağlık durumlarının çok iyi olduğunu belirtti. Ünlü sanatçıyı kutluyor ve haberin detaylarına geçiyoruz..

Ünlü çift Mustafa Sandal ile Emina Sandal'ın ikinci bebekleri dün 12:00'da dünyaya geldi. Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşen doğum sezeryanla gerçekleşti. Ünlü çiftin oğlu 3 kilo 110 gram ağırlığında ve 51 cm boyunda doğdu. Bebeğinin adını ilk kez hayranlarına açıklayacağını duyuran Mustafa Sandal, Facebook'taki Fan sayfasında şu mesajı yayınladı;

"İkinci bebeğimizin heyecanını yaşıyoruz. Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın. Duygularımı kelimelere dökemiyorum. Bebeğimiz çok sağlıklı. 3 kilo 110 gram gayet sağlıklı ve çok tatlı maşallah. İlk siz öğrenin istedim. Adını da söz verdiğim üzere ilk sizinle paylaşacağım. Hepinize sevgiler..."

Mustafa Sandal İkinci Kez Baba Oldu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Jest Oldum

Mustafa Sandal - Jest Oldum

Ah Sen Ne GÜzel Ne GÜzel GÜlÜyorsun Kiz Sen Ne GÜzel Ne GÜzel Bakiyorsun KarŞinda Duramaz İnan HİÇ Kİmse BakiŞlarinla Sen Herkesİ GÖrÜyorsun O Tatli Dİlİn GÜler YÜzÜn İnankİ YÜrek Hoplatiyor Farkinda DeĞİlmİsİn Herkes PeŞİnden KoŞuyor Kiz Senİ Alan YaŞadi Dertlerİnİde BoŞadi Mest Oldum Vallahİ Jest Oldu __________________
  2. NECO 3.kez baba oldu

NECO 3.kez baba oldu

POP MÜZİĞİNİN ÜNLÜ SANATÇILARINDAN NECO, DÜN ACIBADEM HASTANESİ’NDE SABAHA KARŞI 00.11’DE BİR KEZ DAHA BABA OLDU. Sanatçı, kızının adını Leyla koydu. Önceki gün Acıbadem Hastanesi’ne yatırılan İdil Erge Özyılmazel, sabaha karşı 2 kilo 850 gram ağırlığında, 48 santim boyunda bir kız çocuğu doğurdu. Neco, kızının doğduğunu duyduğu zaman havalara uçtu. Bodrum’da tanıştığı İdil Erge ile 13...
  3. Yeşim Salkım İkinci Kez Anne Oldu

Yeşim Salkım İkinci Kez Anne Oldu

Allah analı babalı büyütsün darısı tüm isteyenlerin başına diyorum ve haberin ayrıntılarına geçiyorum melekler... Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, 20 yıl aradan sonra ikinci kez anne oldu. Oyuncu Hakan Eratik ile evli olan Salkım, dün Amerikan Hastanesinde 3 kilo 530 gr ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Sezaryenle doğum yapan Yeşim Salkın, kızına Ada ismini koydu. Anne ve bebeğin...
  4. Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu Arkadaşlar Mustafa Sandal ikinci kez Baba Oldu bu haberi neden yayınlamadınız?
  5. Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

ırmak ünal, cihan ünalın kızı, ırmak ünalın bebeği Sevgili melekler, ünlü tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı Cihan Ünal'ın kendisi gibi oyuncu olan kızı Irmak Ünal ikinci kez anne oldu. Bir erkek bebek dünyaya getiren Irmak Ünal'ın Emre Karabacak ile olan bu evliliğinden Kayla isminde bir de kızları bulunuyor. Irmak Ünal güzel haberi Twitter sayfasına yazdığı "Vadi Karabacak, oğlum bugün...

Sayfayı Paylaş