gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mustafa Sandal Kafası Bu şarkı Sözleri Mustafa Sandal Kafası Bu şarkısı sözü

Sevgili melekler, Organik adlı albümüyle sevenleriyle buluşan ve eşiyle bir düet te yapan Mustafa Sandal Kafası şarkı sözleri ile karşınızdayız. Bu ilginç şarkıda ne anlatılıyormuş bakalım :tik:

Eyvah! çok geç uyanmış, erkenden bunalmış
    Kasılmış geçmiyor candan ayırma
    Asıl bir suratla, o gözler kurakta
    Hep baştan başlıyor aşka
    Sorma, kaybolmuş sorma
    Kaybolmuş yol bilmiyor
    Yordam zaten uzakta
    Yoksa, içinde yoksa
    Aşık olup rol bekliyor
    Sürekli rol çalmakta
    Kafası bu, yok değişmez
    Değiştirmem, ben uğraşmam
    Sebebim yok, böyle durmaz
    Böyle kalmaz uçsun gitsin
    Kafası bu, yok değişmez
    Değiştirmem, ben uğraşmam
    Sebebim yok, böyle durmaz
    Böyle kalmaz varsın gitsin

Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan

Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan

Slm, Mustafa Sandal hayranıyım, yeni albümünden Bi Git Bakalım şarkısının sözlerini istiyorum
  2. mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

Selamlar, mustafa sandal adını çok garip bulduğum bir şarkı yapmış mustafa sandal kafası diye sözlerini çok merak ediyorum varmısizde yaaa??
  3. Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkı sözleri Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkısı sözü Sevgili melekler, sevilen pop sanatçımız Mustafa Sandal 'dan Kurşun Geçirmez şarkısı sözleri ile karşınızdayız :) Öğrenemedim gitti sevmeyi sevilmeyi adam gibi Durduramadım gitti içindeki seni senleri Anlayamadım gitti ta içten gerçekten sevmeyi Susturamadım gitti içindeki o hoyrat sesleri Kurşun...
  4. İşte Mustafa Sandal Ego Şarkısının Sözleri

İşte Mustafa Sandal Ego Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Ego Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Ego Sözleri Organik adını verdiği 2012 albümünde yer alan Mustafa Sandal Neler Neler şarkı sözlerini az önce sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Mustafa Sandal Ego şarkısı sözleri paylaşıyoruz Melek'ler. Egoma ters düşüyorsun çek git buradan Yeter üstüme gelme sabrım yok Canıma tak ediyorsun çek git buradan Seni başka biri kurtarsın...
  5. Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Mustafa Sandal Kum Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Kum Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler az önce sizlere Mustafa Sandal Ego şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal Organik albümünde yer alan şarkısı Mustafa Sandal Kum sözleri sunuyoruz. Taşınmıyor gölgeler sırtında hayat boyu Bak herkesin kalbine nasıl da kırık dolu Hayaller beslenirken nesil nesil yalanlar Bu yüzden...

Sayfayı Paylaş