gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar, mustafa sandal adını çok garip bulduğum bir şarkı yapmış mustafa sandal kafası diye sözlerini çok merak ediyorum varmısizde yaaa??

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

-Mustafa Sandal'ın Hürriyet'e Verdiği Röportaj- "Bomba gibi bir albüm geliyor. 12 şarkının altısı benim, altısı dışarıdan. "Gönlünü Gün Edeni" şarkısını yazan Isra'yı, repertuvarımla görevlendirdim. Dışarıdan alacağım şarkıları onun bulup, bana getirmesini istedim. O da Hüseyin Karadayı ile birlikte bana 40-50 tane şarkı bulup getirdi. Bu şarkılar arasından gerçek, samimi,...
  2. Mustafa Sandal   Karizma 2009 yepyeni albüm

Mustafa Sandal Karizma 2009 yepyeni albüm

mustafa sandal karizma mustafa sandal karizma albümü 2009 2009 albüm indir albüm indir Mustafa Sandal "Karizma"sıyla geri döndü. Sandal, 12 şarkıdan oluşan albümde beş farklı aranjörle çalıştı. Britney Spears, Jennifer Lopez, Sting ve 50 Cent'in birçok şarkısının aranjesini yapan Bojan Dugic, Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" ile "Karizma" adlı şarkılarının...
  3. kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

Yeni albümü çıktı ya Mustafa Sandal'ın orda ki bir şarkısı çok güzel geldi kulağıma Kum Gibi, sözlerini paylaşırmısınız lütfen :)
  4. Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Sandal Kafası Bu şarkı Sözleri Mustafa Sandal Kafası Bu şarkısı sözü Sevgili melekler, Organik adlı albümüyle sevenleriyle buluşan ve eşiyle bir düet te yapan Mustafa Sandal Kafası şarkı sözleri ile karşınızdayız. Bu ilginç şarkıda ne anlatılıyormuş bakalım :tik: Eyvah! çok geç uyanmış, erkenden bunalmış Kasılmış geçmiyor candan ayırma Asıl bir suratla, o gözler kurakta Hep...
  5. Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Mustafa Sandal Kum Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Kum Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler az önce sizlere Mustafa Sandal Ego şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal Organik albümünde yer alan şarkısı Mustafa Sandal Kum sözleri sunuyoruz. Taşınmıyor gölgeler sırtında hayat boyu Bak herkesin kalbine nasıl da kırık dolu Hayaller beslenirken nesil nesil yalanlar Bu yüzden...

Sayfayı Paylaş