gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Kopmam Lazım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Tek bi sözle tarif edersem Yıkılıyorsun yine bu akşam
    Tam da keyfim kaçtı diyorken
    Havamı buldum yine bu akşam

Eğlen canım seni kimse tutamaz
    Bu taraftayım
    Alın yazım esirin olamaz

Bu gece kopmam lazım
    Hedefi bulmam (vurmam) lazım
    Seni gördü gözlerim
    Bırakır mı hiç
    Ki değil tarzım

Mustafa Sandal - Kopmam Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal-Kalmadı

Mustafa Sandal-Kalmadı

Söz söz verdim ben bir daha asla Sevmem diye yemin ettim ben Çoktan beri tuhaf duygularda Sordum aşkı ve Korkuyorsam bir nedeni var elbet Ateş yaktığı yerde dert Sen bunları duymadın farzet Bendeki izlerini takip et Benim aşka inancım kalmadı hiç Sorma sorma Beni ellere verin utanmadan hiç Bozma bozma aaafini
  2. Mustafa Sandal Boşanıyormu

Mustafa Sandal Boşanıyormu

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama inşallah söylentiler gerçek değildir :tik: MUSTAFA SANDAL, EŞİ EMİNA’YLA BOŞANACAKLARI YÖNÜNDE ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ. Söylentilerin tamamen asılsız olduğunu belirten Sandal, “Her sabah uyandığımda yeniden aşık olduğum, oğlumun annesi biricik eşimle aramızda herhangi bir sorun yok olamaz da. İddialara sadece gülmekle yetiniyoruz. Neden böyle...
  3. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...
  4. mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

Mustafa Sandalın yeni bir şarkısı var müzik markette çalıyordu, bayıldım, adını sordum Neler nelermiş, acil sözleri lazım lütfen yardım edinnnn
  5. Mustafa Sandal Organik Sözleri lazım bana

Mustafa Sandal Organik Sözleri lazım bana

Arkadaşlar aranızda Mustafa Sandal dinleyen varsa Mustafa Sandalın organik adlı şarkısının sözlerini de bilen varsa benimle paylaşsın lütfen şimdiden Mustafa Sandal Organik Sözleri için tşkler.

Sayfayı Paylaş