gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mustafa Sandal Powerturk'e Ambargo Koydu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mustafa sandal muıstafa sandal haberleri

Sevgili melekler, bu sezon yayına başlayacak olan O Ses Türkiye'de jüri üyesi olarak yer almayacak olan Mustafa Sandal Powertyurk radyo ve televizyon kanalına ambargo koydu. Mustafa sandal, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Powerturk radyosunu ve televizyonu suçladı ve bundan sonra şarkılarının ve kliplerinin Powerturk'te çalınmayacağını açıkladı. Sandal, Powerturk'u genç şarkıcılara ait şarkı ve klipleri yayınlamadığı için ambargo koyduğunu açıkladı.

mustafa-sandal.jpg

Sandal, "Muzik sektorune zarar veren ve genclere ambargo koyan Powerturk tv ve fm'e ben ambargo koyuyorum. Yeni sarkilarimi yayinlayamayacaklar. tarafli ve sektöre zararli yayını nedeniyle kliplerimi geri cekiyor ve Powerturk TV ve fm'e yeni şarkı ve kliplerimi göndermiyorum. Powerturk tarafsizliktan ödün verip 20 kliple gunu tamamladığı icin bizim kurulumuzdan geçmedi. #TesirAltinda size gonderilmeyecek asla bu powerturk'e karsi erdemli bir tavirdir. beni yayinlamaniz susacagim anlamina gelmez. cunku ben ve ekibim objektif ve hakkaniyetliyiz" dedi.

Mustafa Sandal Powerturk'e Ambargo Koydu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Akışına Bırak

Mustafa Sandal - Akışına Bırak

Hayatta en zor olan şey Tanışmaktır kendinle özgürce O kadar çok şey var ki Bizi bizden koparan sessizce İnan inan ve sen sen ol Hadi zorlama zorlama Zorlamakla hayat uslanmaz Ağlama ağlama Ağlamakla gönül dağlanmaz Zorlama zorlama Zorlamakla hayat uslanmaz Ağlama ağlama Ağlamak da üzülmek de boş Akışına bırak Damarında akan kan gibi Akışına bırak Dağlardan inen ırmak gibi...
  2. Mustafa Sandal-oyalama

Mustafa Sandal-oyalama

mustafa sandal oyalama mustafa sandal oyalama gönlümü video gönlümü geriye dönemem sözleri Nasıl oldu bilmem ama Olan oldu ya Kimi gördüm bilmem ama Biri baktı ya Daha dün gibi aklımda Güzel gözlerin Daha dün gibi aklımda Yalan sözlerin Oyalama gönlümü geri dönemem Şu ufacık kalbimi sana veremem Oyalama gönlümü geri dönemem Şu kısacık ömrümü sana veremem
  3. Mustafa sandal-araba

Mustafa sandal-araba

Gönül ister aradığını Hep mi bekler hep mi bulamaz Gönül ister tanıdığını Hiç mi bilmez hiç mi soramaz Beni alsa nafile nafile Yerime bir şey koyamaz Yalvarsam da kal diye kal diye O yerinde hiç duramaz Onun arabası var güzelmi güzel Şöförü de var özel mi özel Bastı mı gaza gidermi gider Maalesef ruhu yok Onun için hiç mi hiç şansı yok
  4. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...
  5. Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu Arkadaşlar Mustafa Sandal ikinci kez Baba Oldu bu haberi neden yayınlamadınız?

Sayfayı Paylaş