gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mustafa sandal emina türkcan emina türkcan hamile emina türkcan sandal hamile ile ilgili bilgiler burada melekler. Ayrıldılar ayrılacaklar gibi bir yığın söylentilere rağmen uyumlu bir şekilde evliliklerine devam eden Mustafa Sandal EminaTürkcan çifti geçtiğimiz gün zehirlenmişlerdi melekler. Neyse ki önemli bir rahatsızlıkları olmayan çiftin sağlığı yerinde. Mustafa Sandal ise eşi Emina Türkcan ın üzerine titriyormuş :) Öyle ki Emina'nın ailesini ve arkadaşlarını özlediği için özel uçakla Sırbistan'dan buraya getirtmiş. Bakın haber aynen şöyle;

Mustafa Sandal’ın eşi Emina Sandal, ülkesi Sırbistan’da ‘Emina Jahovic’ olarak şöhret yapmış bir pop yıldızı.

Geçen yaza kadar ayda 2-3 kez Sırbistan’a gidip davetlere ve açılışlara katılan, konserler veren Emina Sandal ülkesinde hatırı sayılır para kazanıyordu.
    İkinci çocuğuna 5.5 aylık hamile olan Emina doğum yapana kadar Sırbistan seyahatlerine ara verdi. Emina Sandal, “Mustafa hamileliğimde sıkılmamam için bana jestler yapıyor. Sırbistan’daki ailemi ve arkadaşlarımı özledim diye özel uçakla İstanbul’a getirtti.” diye konuştu.

sheker_shey bunu beğendi.
Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal'ın Hırsızlığı Tescillendi

Mustafa Sandal'ın Hırsızlığı Tescillendi

Mustafa Sandal'ın Hırsızlığı Tescillendi Mustafa Sandal'ın şarkıları devşirip kendi şarkısı gibi söylediği iddiası hep vardı. Ama bu kez olay mahkeme kararıyla tescillendi. Musti'ye rekor ceza yedi. Peki kimden çaldı? Ali Eyüboğlu/Milliyet Yunanlı besteci Theophanous'un bestesini izinsiz alıp üstüne Türkçe söz yazarak "Hatırla Beni" adıyla kullanan Mustafa Sandal, 120 bin...
  2. Mustafa Sandal - Jest Oldum

Mustafa Sandal - Jest Oldum

Ah Sen Ne GÜzel Ne GÜzel GÜlÜyorsun Kiz Sen Ne GÜzel Ne GÜzel Bakiyorsun KarŞinda Duramaz İnan HİÇ Kİmse BakiŞlarinla Sen Herkesİ GÖrÜyorsun O Tatli Dİlİn GÜler YÜzÜn İnankİ YÜrek Hoplatiyor Farkinda DeĞİlmİsİn Herkes PeŞİnden KoŞuyor Kiz Senİ Alan YaŞadi Dertlerİnİde BoŞadi Mest Oldum Vallahİ Jest Oldu __________________
  3. Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..

Güzel sarışını nıcole kıdman’a eski eşi tom cruıse’den büyük jest!.. Ne mi?..

P { margin: 0px; } Geçtiğimiz gün dünyaya bir kız çocuğu getiren Hollywood’un güzel oyuncusu Nicole Kidman’a eski eşi Tom Cruise’den büyük jest… Bir dönemin gözde çiftlerinden olan Nicole ve Tom yıllar sonra ayrılmıy ve kendi yollarını çizmişlerdi. Tom Cruise, Katie Holmes’le dünyaevine girerken Nicole de Keith Urban’la hayatını birleştirmişti. Nicole’nin doğumuna çok sevinen Tom Cruise...
  4. Ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın oğlu oldu

Ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın oğlu oldu

mustafa sandal ve oğlu mustafa sandalın oğlu sandal ve oglu sandalin oglu sandalın oğlunun resmi Ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın oğlu oldu. Doğum bugün öğlen saatlerinde Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti. Mustafa Sandal-Emina Türkcan çifti oğullarına Yaman ismini verdi. Çift, 13 Ocak 2008'de Les Ottomans Otel'de 4 yıllık birlikteliklerinin ardından dünya evine girmişlerdi. Emina...
  5. Buket Dereoğlu'na Büyük Jest!

Buket Dereoğlu'na Büyük Jest!

Bu sayfa; Buket Dereoğlu'na Büyük Jest haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncu Buket Dereoğlu bir süredir Kalust Şalcıoğlu ile birlikte. Geçtiğimiz gün doğumgününü kutlayan Dereoğlu'na sevgilisi öyle bir sürpriz yaptı ki!.. Buket Dereoğlu, 40'ıncı yaşgününü önceki gün sevgilisi Kalust Şalcıoğlu ve dostlarıyla birlikte Nişantaşı'ndaki Richie adlı mekanda kutladı....

Sayfayı Paylaş