gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Sandal'dan Teşekkürler Anne Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı
    Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkı Sözleri

Son günlerde rol aldıkları reklam filmiyle evlerimize konuk olan Mustafa Sandal Emina Sandal çifti bildiğiniz gibi evliler ve iki de oğulları bulunuyor. Bu sayfamızda Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı ile sizlerleyiz..

Sakın unuttum sanma sen bi tanesin

Dile getirmedim ancak dünya bilsin

Herşeyden önce herkesten önce sen gelirsin

Dünya dursun bir yanda beklerken öyle

Bir kaç söz böyle unutmadan söylenmeli

Teşekkürler anne güzel gözlerinde

Güneş karşımda batmıyor

Hayatın içinde gözlerin kalbinde

Sensin gerçek şampiyon

Güneş karşımda batmıyor

Sensin gerçek şampiyon

Dile getirmedim ancak dünya bilsin

Herşeyden önce herkesten önce sen gelirsin

Dünya dursun bir yanda beklerken öyle

Bir kaç söz böyle unutmadan söylenmeli

Güneş karşımda batmıyor

Sensin gerçek şampiyon

Güneş karşımda batmıyor

Sensin gerçek şampiyon

Mustafa Sandal'dan Teşekkürler Anne Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal'ın Hırsızlığı Tescillendi

Mustafa Sandal'ın Hırsızlığı Tescillendi

Mustafa Sandal'ın Hırsızlığı Tescillendi Mustafa Sandal'ın şarkıları devşirip kendi şarkısı gibi söylediği iddiası hep vardı. Ama bu kez olay mahkeme kararıyla tescillendi. Musti'ye rekor ceza yedi. Peki kimden çaldı? Ali Eyüboğlu/Milliyet Yunanlı besteci Theophanous'un bestesini izinsiz alıp üstüne Türkçe söz yazarak "Hatırla Beni" adıyla kullanan Mustafa Sandal, 120 bin...
  2. Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest !

Mustafa Sandal'dan Eşine Büyük Jest !

mustafa sandal emina türkcan emina türkcan hamile emina türkcan sandal hamile ile ilgili bilgiler burada melekler. Ayrıldılar ayrılacaklar gibi bir yığın söylentilere rağmen uyumlu bir şekilde evliliklerine devam eden Mustafa Sandal EminaTürkcan çifti geçtiğimiz gün zehirlenmişlerdi melekler. Neyse ki önemli bir rahatsızlıkları olmayan çiftin sağlığı yerinde. Mustafa Sandal ise eşi Emina...
  3. Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözü

Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözü

Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözü Merhaba millet sizden Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözlerini yazmanızı istiyorum :)
  4. Mustafa Ceceli Aman şarkı sözü

Mustafa Ceceli Aman şarkı sözü

Mustafa Ceceli Aman şarkı sözü paylaşır mısınız kızlar bayılıyorum Mustafa Ceceliye:)))
  5. Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözü

Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözü

Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözü Mustafa Ceceli Alametifarika şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere http://www.meleklermekani.com/yerli-sarki-sozleri/214710-mustafa-ceceli-gel-de-sen-konus-sarkisi-sozu.html#post811458 sunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Sen, aşkı şahikasın teksin harikasın Kalbime nakşedilmiş...

Sayfayı Paylaş