gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Mustafa Sandalın Dedesi Maraza Çıkartmış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MUSTAFA SANDAL'IN MÜZİSYEN OLAN, HATTA GEÇEN YIL TORUNUYLA BİRLİKTE KONSERLERE ÇIKAN DEDESİ HÜSEYİN İLERİ'NİN BİRKAÇ GÜN ÖNCE NEW YORK UÇAĞINDA OLAY ÇIKARDIĞINI DUYDUM.
    Uçakta olan bir arkadaşımın anlattığına göre, kızıyla birlikte New York'tan dönen İleri, yan koltukta oturan ve bir TV kanalının üst düzey yöneticisi olan kadınla tartışmış. Tartışma büyümüş ve bir anda ortalık karışmış. Olay pilota kadar gitmiş.

Neyse ki pilotun araya girmesiyle olay yatıştırılmış. Kadın şikayetçi olmak istemiş ama yalvar yakar vazgeçirmişler. İleri'nin aksi olduğunu duymuştum ama bu kadarına da şaşırdım doğrusu!!!
    Bülent Cankurt-Sabah

Mustafa Sandalın Dedesi Maraza Çıkartmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Bize Gidelim

Mustafa Sandal - Bize Gidelim

mustafa sandal bize gidelim beyler Yalanlar söyledim Kalbimi dinledim Felekten bir gece çalmak istedim Dertlere dur dedim Masumum ben dedim Bu gece hüzünleri terkediverdim Gönlüm eğlenmek ister ister Kahkahalarla coşmak ister Sevdikleriyle olmak ister Eski dostları görmek ister Sabah olmuşsa kimin umurunda Haydi dostlar yanı başıma Bana laf geçmez yazı tura atmam Bize gidelim beyler...
  2. Mustafa Sandal - Bir Tanem

Mustafa Sandal - Bir Tanem

Beni yangına attın sen Hadi gel de kurtar -hadi beni kurtar- Boşa gitti bir tanem Bana verdiğin umutler Belki de hep belki de Diye diye yandım kül oldum ben Belki de hep belki de Diye bekledim ömür boyu Belki de hep belki de diye diye yandım kül oldum ben Belki de hep belki de Diye geçmiyor ömür Madem ki seviyorsun Beni neden üzüyorsun İsteyince gülüyorsun Hadi bana gülsen bir tanem Madem...
  3. Mustafa Sandal - Bir Anda

Mustafa Sandal - Bir Anda

unuturum anla biraz gel bir anda alışırım derdime ben en sonunda ağlayan gözlerin tuzu yok dilimde kanayan şu yaramın adı yok dilimde __________________
  4. Mustafa sandal-gidenlerden

Mustafa sandal-gidenlerden

Bak şu halime bakta gör Al o kadarını al bir de benle böl Sözüm bir tek sana Selam gönder bana Oldu birkez oldu bir gül soldu Değişmez Oldu birkez oldu bir gül soldu Sevişmez Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim Seni deli gibi bekledim gidenlerden Gidenlerden Bir tek seni bana ekledim Seni deli gibi özledim gidenlerden
  5. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...

Sayfayı Paylaş