gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Mustafa Topaloğlu'ndan duygulandıran parça..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu, yazdığı türküyü vatani görevini yapan Mehmetçikler ve şehit annelerine atfettiğini söyledi. [​IMG]

Mustafa Topaloğlu'ndan duygulandıran parça.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızı duygulandıran Türk kadını

Atamızı duygulandıran Türk kadını

Gazi, çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rastladı. Atatürk attan inerek bu ihtiyar kadının yanına sokuldu. - Merhaba nine. Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle; - Merhaba dedi. - Nereden gelip nereye gidiyorsun? Kadın şöyle bir duralayıp, - Neden sordun ki, dedi. Buraların saabısı mısın? Yoksa bekçisi mi? Paşa gülümsedi. - Ne sahibiyim ne de bekçisiyim...
  2. Kayahan - Bin Parçayım Hasretinle

Kayahan - Bin Parçayım Hasretinle

Gel, yağmurlarda ıslan benimle Gel, güneşlerde ısın Gel, gir koynumda uyu Bin parçayım hasretinle Sen gittin, ben yarım kaldım Gün doğmuyor yad ellerde Akşam da olmuyor artık Aşkınla, perperişanım Bin parçayım hasretinle Yüzüm soldu, garip kaldım Boynum bükük yad ellerde Ayrıldığın pençesinde Aşkınla perperişanım
  3. Mustafa Topaloğlu'nun eşi şaşırttı.

Mustafa Topaloğlu'nun eşi şaşırttı.

mustafa topaloğlunun karısı mustafa topaloğlunun eşi topaloğlu eşi Türkücü Mustafa Topaloğlu'nun eşi Derya Topaloğlu 1 yıl önce türbanı çıkartmış artık türbanlı olmaktan sıkıldım demişti ve büyük bir değişimin ilk adımını atmıştı. HABERTÜRK Video Derya Topaloğlu geçtiğimiz akşam eşi Mustafa Topaloğlu ile birlikte bir davete katılan Derya Hanım Kanal 1 kameralarına oldukça iddialı bir...
  4. Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

seda sayanın evinin içi seda sayanın evinin görüntüleri sayan evi Mustafa Topaloğlu resmi eşinden boşanamadığı için imam nikahıyla yaşadığı ve ünlü türkücü ile aynı soyadını taşıyan Derya Hanım, Seda Sayan'a kızıp evini terk etti!.. Hem ilginç hem karmaşık Her şey Günaydın'ın geçen hafta yaptığı haberle başladı! Resmi nikahlı eşinden 10 yıldır boşanamayan 'uzaylı türkücü'...
  5. Cehennemde Hangi Parçalar Çalacak ?

Cehennemde Hangi Parçalar Çalacak ?

-Mazhar Alanson - yandım -Kayahan - allah'ım neydi günahım -Orhan Gencebay - batsın bu dunya -Muslum Gurses - son pısmanlık -Çelik-dongi dongi... (cehennemde çalmasına gerek yok.nerede çalınırsa orayı cehenneme çeviriyor zaten) -Nalan - afffettt yanıyorum affettt.. -Banu Alkan - neremi neremi... -Kayahan - cehennemde yansın bu dilim bir yemin ettimki dönemem.. -beni yak, kendini...

Sayfayı Paylaş