Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

seda sayanın evinin içi seda sayanın evinin görüntüleri sayan evi [​IMG]

Mustafa Topaloğlu resmi eşinden boşanamadığı için imam nikahıyla yaşadığı ve ünlü türkücü ile aynı soyadını taşıyan Derya Hanım, Seda Sayan'a kızıp evini terk etti!..

Hem ilginç hem karmaşık
    Her şey Günaydın'ın geçen hafta yaptığı haberle başladı! Resmi nikahlı eşinden 10 yıldır boşanamayan 'uzaylı türkücü' Mustafa Topaloğlu, imam nikahı ile yaşadığı Derya Hanım'la aynı soyadını taşıyordu. Önce Derya Hanım'ın, Topaloğlu'nun kardeşi olarak nüfusa kayıtlı olduğu iddia edildi. Ancak yaptığı açıklamayla sadece soyadını değiştirdiğini söyleyen Derya Hanım'ın birlikteliği ilgi çekmeyi başardı.

Sinirleri çok bozulmuş
    Önceki gün 'Sabah Sabah Seda Sayan' programına evinden katılan Derya Hanım canlı yayında zor anlar yaşadı! Bir seyircinin "Evli adamla yaşamaya utanmıyor musun?" sözleri ile şoke olan Topaloğlu, "Artık Mustafa nikah yapsa da ben istemiyorum" dedi. Derya Hanım'ın babası da yayına bağlanıp "Tasvip etmiyoruz ama kızımızın kararına saygılıyız" diye konuştu. Yaşananlardan sonra sinirlenen Derya Hanım evi terk etti.

Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan Neden ısırdı?

SEDA SAYAN NEDEN ISIRDI? Seda Sayan'ın yeni eşi Onurşan'ın kulaklarını ısırırken görüntülenmişti Sanatçı neden ısırdığını açıkladı Seda Sayan önceki gün Gülben Ergen’in sunduğu ‘Sürpriz’ adlı şov programına konuk oldu Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, ‘Kırık Kalplerin Oya Ablası’ Oya Germen, şarkıcı İsmail YK’yı da ağırlayan Gülben Ergen, Seda Sayan’a “Gazetelerde eşin Onur Şan’ın kulağını...
  3. Seda Sayan, suçlandığı davadan beraat etti

sedasayankıyafetleri Murat KAZANCI / Hürriyet -Seda Sayan, "Dini nikahı övdüğü ve çokeşliliği desteklediği" iddiasıyla yargılandığı davadan beraat etti. Seda Sayan, yaptığı televizyon programında "Dini nikahı övdüğü ve çokeşliliği desteklediği" iddiasıyla yargılandığı ve ceza alması üzerine Yargıtay'ın bozduğu davadan bu kez beraat etti. Seda Sayan, 2 yıla kadar...
  4. Hadise Beyazın Şovunu neden terk etti

hadise beyaz şov, beyaz show, beyaz showda, konuk olduğu programı neden terk etti diye merak eden arkadaşlar merakınızı bu yazıda giderilecek. Hadise "Beyaz Show"u neden terk etti diye merak eden Melek'ler, bu haberimiz size iyi gelecek emin olun :D:D HADİSE, konuk olduğu “Beyaz Show”da, eski sevgilisi Sinan Akçıl’la ilgili soru sorulmasını engelledi. Yayına katılmadan birkaç...
  5. Eşim evi terk etti. Boşanma davası açabilir miyim?

eşim evi terk etti boşanma davası açabilir miyim,terk eden eşe boşanma davası açılır mı,terk eden eşe ne zaman boşanma davası açılır,eşim beni terk etti ne yapmalıyım,terk eden eş için hukusal süre nasıl işler, Eşinize dön çağrısı yapın.Ama 4 aylık süre geçmesi ile bu dön çağrısını yapın. Siz dön çağrısını yaptığınızda 2 aylık süre içinde geri dönmezse de kusurlu kendisi olur ve terk...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. seda sayanın evinin içi