gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı Sözü Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı Sözleri

Sıradışı halleri ve konuşmalarıyla uzaylı lakabıyla her girdiği ortamda tüm dikkatleri üzerine çeken Mustafa Topaloğlu, tahminimce Survivor'da da dikkatleri kendi üzerinde toplayacak :) Survivor 2012 sezonunu merakla bekliyorum ve sizlere Mustafa Topaloğlu'nun survivor için yazdığı şarkının sözlerini sunuyorum Melek'ler.

Survivor'a katılacak olan Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkının sözleri..

Atımı Sürdüm Bayıra

Gidiyorum Survivora

Ne Olacak Bilmiyorum

Tanrım Sen Bizi Koru Ya

Allahım Bizi Koru Ya

Ekvatora Yakındadır

Dünya Bunun Farkındadır

Yazılımın Çarkındadır

Gidiyorum Survivora

Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemalin yazdığı kitaplar

Mustafa Kemalin yazdığı kitaplar

nutukun yazılış amacı nutuk un yazılış amacı nutuğun nutuk adlı eserin Mustafa Kemal Atatürk, yaşamının her döneminde kitapla bütünleşmiştir. Bu okuma sevgisinin kendisine sağladığı bilgi birikimini zaman zaman yazmaya dönüştüren Atatürk, yaşamının farklı dönemlerinde farklı konularda kitaplar yazmıştır. Yazdıkları gerek güncelliği, gerekse yol göstericiliği açısından bu gün dahi tartışmasız...
  2. Mustafa Topaloğlu Kumarda yakalandı

Mustafa Topaloğlu Kumarda yakalandı

ETİLER'DE BİR EĞLENCE MERKEZİNE YAPILAN KUMAR BASKININDA GÖZALTINA ALINAN 33 KİŞİ ARASINDA TÜRKÜCÜ MUSTAFA TOPALOĞLU DA VARDI. Aldığı bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri daha önce 8 kez basılan Etiler Aytar Caddesi üzerindeki bir eğlence merkezine saat 01.00 sıralarında baskın düzenledi. Operasyonda 6 black jack masası, oyun pulları ve oyun kağıtları...
  3. Mustafa Topaloğlu Kumarda Yakalandı

Mustafa Topaloğlu Kumarda Yakalandı

Mustafa Topaloğlu yine bir kumarhane baskınında gözaltına alındı. İşte Topaloğlu'nun gözaltına alınırken sarf ettiği sözler... 3 ayrı adrese düzenlenen kumar baskınında aralarında türkücü Mustafa Topaloğlu'nun da bulunduğu 72'si kadın 151 kişi gözaltına alındı. Kumar oynarken yakalanan Mustafa Topaloğlu, "Hayat bir kumardır oynuyoruz işte" dedi. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne...
  4. Mustafa Topaloğlu elenirken çalan müzik

Mustafa Topaloğlu elenirken çalan müzik

Survivorda mustafa topaloğlu elenirken çalan muziğin adını öğrenebilir miyim?duygusal bir müzik.
  5. Taşlıcalı Yahya'nın Şehzade Mustafa İçin Yazdığı Mersiye

Taşlıcalı Yahya'nın Şehzade Mustafa İçin Yazdığı Mersiye

taşlıcalı yahya mersiyeleri, taşlıcalı yahya kimdir, taşlıcalı yahyanın mustafaya yazdığı mersiye Şehzade Mustafa'nın sağ kolu olan ve yazdığı mersiyeler ile ün salan Taşlıcalı Yahya,Şehzade Mustafa'nın babası Kahuhi tarafından infaz ettirilmesinden sonra büyük bir üzüntü duymuş ve buna sebeb olanlara yazdığı mersiyeler ile üzüntü ve sitemini dile getirmiştir. Taşlıcalı Yahya'nın şehzade...

Sayfayı Paylaş