gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

mustafa uğur-istemediler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

mustafa uğur istemediler mustafa uğur diyemedinmi beyaz gelinliği atıp üstünden isteyenim var diyemedinmi hasretinle yanıp kül olduğum gün İSTEMEDİLER

Hasretinle yanip kül oldugum gün
    Yapilmis Nisanin kurulmus Dügün

Annan seni Ele verdigi o Gün
    isteyenim var diyemedin mi ?

istemediler, istemediler
    kavusmamizi istemediler

Dillerim Allah'tan mutlu olursun,
    benim olmani istemediler

Beklemezdim bunu inanki senden
    kurdugum hayaller yikildi birden
    Beyaz gelinligi atip üstünden
    isteyenim var diyemedin mi ?

istemediler, istemediler
    kavusmamizi istemediler

Dillerim Allah'tan mutlu olursun,
    benim olmani istemediler

mustafa uğur-istemediler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur

uğur

Uğur rüyaları olduğu gibi çıkar.Rüyada üzerinde ugur diye herhangi bir sey tasidigini görmek, her seye kolayca inanan bir kimse olduguna delalet eder.
  2. Efkan Şeşen - Sen İstemedin

Efkan Şeşen - Sen İstemedin

Değmeyin gönlüme yaralı bir orman oldu Çiğ düşen umut goncası çok yoruldu Çekilmez olunca acı çile günleri Sen istemedin ya güzel olana emek vermeyi O gün geri gelsen umutları dersen Deniz gibi alsan beni derine Yeri göğü sarsan yağmurlarım olsan Yitirdiğimiz o güzel günler nerede Her sabah bir martı uçar düşüm ertesi Bir haber götürür uzağa dönülmez gibi Bilinmez olunca kimin neye hasreti Sen...
  3. uğur böcekleri

uğur böcekleri

alıntıdır
  4. Gitmeyi hic istemedim

Gitmeyi hic istemedim

Gitmelisin... Yüzünü bir daha dönmeden gitmelisin... Ardına ve arkanda bıraktığın bana bir daha dönmemek üzere gitmelisin.... Bu güne kadar seni görmediğim bir gün olmamıştı... Her gördüğüm an daha çok özlüyordum seni... her gördüğümde içime biraz daha işliyordun... sensiz nefes alamayacağımı düşünüyordum... görüşemediğimiz iş saatlerimizde sesinle avunuyordum.. sesinle dolduruyordum...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Tolga Karel'i İstemedi!

Kıvanç Tatlıtuğ Tolga Karel'i İstemedi!

kıvanç tatlıtuğ tolga kareli istemedi kıvanç tatlıtuğ, tolga karel, yeni dizi, kıvanç tolgayı istemedi, kıvançtan tolgaya rest, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yeni sezon için çekilmeye başlanacak olan dizi projesi için,Kıvanç Tatlıtuğ rol arkadaşı olarak Tolga Karel'i istemedi. Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda yine dev bir projeyle ekranda olacak. 'Aşk-ı Memnu'dan...

Sayfayı Paylaş