gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Yıldızdoğan - Ankara'ya Yağmur Yağacak

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

dar geliyorsın artık dar başkent olsan neye yarar ben kendimi sevmedim
    seni sevdiğim kadarar
    ankaraya yağmur yağacak
    ankaraya yağmur yağacak
    yağacak yollar ıslanacak
    yağacak yollar ıslanacak
    kızılayın kaldırımları
    kızılayın kaldırımları
    bakıpda halime ağlayacak
    bakıpda halime ağlayacak

yar etmem seni yar etmem
    yar etmem seni yar etmem
    düşsem de şikayet etmem
    düşsem de şikayet etmem
    uğruna bin kez ölürüm
    uğruna bin kez ölürüm
    başkasına yar etmem
    başkasına yar etmem

ankaraya yağmur yağacak
    ankaraya yağmur yağacak
    yağacak yollar ıslanacak
    yağacak yollar ıslanacak
    kızılayın kaldırımları
    kızılayın kaldırımları
    bakıpda halime ağlayacak
    bakıpda halime ağlayacak

dar geliyorsın artık dar
    başkent olsan neye yarar
    ben kendimi sevmedim
    seni sevdiğim kadarar
    ankaraya yağmur yağacak

Mustafa Yıldızdoğan - Ankara'ya Yağmur Yağacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankaraya YaĞmur YaĞacak

Ankaraya YaĞmur YaĞacak

Dar geliyorsun artık dar Başkent olsan neye yarar Ben kendimi sevmedim Seni sevdiğim kadar Ankara’ ya yağmur yağacak Yağacak yollar ıslanacak Kızılay’ın kaldırımları Bakıp da halime ağlayacak Yar etmem seni yar etmem Üzsen de şikayet etmem Uğruna bin kez ölürüm Başkasına yar etmem Ankara’ ya yağmur yağacak Yağacak yollar ıslanacak Kızılay’ın kaldırımları Bakıp da halime...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - İnsanlar

Mustafa Yıldızdoğan - İnsanlar

Kimler geldi geçti, Dünya denen handan İnsanlar Kalıcı bir eder Geridde tek kalan Zengin ne götürdü O servetten maldan Fakirden farkı ne Yalan hepsi yalan İnsanlar insanlar Emanet bu dünya Bedende can bile İnsanlar Ne varki sevgiyle Yaşasak el ele Bir yanda israflar Bir yanda sefalet Bir bebek oluyor Açlıktan merhamet İnsanlar insanlar __________________
  3. Mustafa Yıldızdoğan - Haydi Gençler

Mustafa Yıldızdoğan - Haydi Gençler

Geceyi yenmeliyiz Şafağa ermeliyiz Hedef güçlü Türkiye El ele vermeliyiz Haydi haydi gençler Sevgiyle çıkın yola Çalışmak yarış olsun Öyle bir eselim ki Rüzgarlar yarış olsun Haydi haydi gençler. Durmayın, yorulmayın Bu zafer senin hakkın Türkiye düğün dernek Coşmalı bütün halkın Haydi haydi gençler . __________________
  4. Mustafa Yıldızdoğan - Geçmek Lazım

Mustafa Yıldızdoğan - Geçmek Lazım

uyan malı dağım taşım dik durmalı eğik başım ver elini arkadaşım yeni bir yol seçmek lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete harekete geçmek lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete harekete geçmek lazım hilal yıldız barışmalı barış için yarışmalı batı doğu karımalı yürekleri açmak lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete harekete geçmek lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete...
  5. Mustafa Yıldızdoğan - Anlat Mektupta

Mustafa Yıldızdoğan - Anlat Mektupta

Günlerin ayların ne isimleri Gönder de hatırlat yok resimleri Unuttum unuttum tüm mevsimleri Kar nasıl yağardı anlat mektupta Arıyı peteği bal özünü de Yeşili çimeni kır sözünü de Unuttum unuttum gökyüzünü de Kuş nasıl uçardı anlat mektupta Kelebek rüzgara kızar mı bazı Dal dal öpüp de eder mi nazı Unuttum unuttum baharı yazı Gül nasıl kokardı anlat mektupta Düşümde görürüm...

Sayfayı Paylaş