gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Yıldızdoğan - Kim Ne Bilsin

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gözlerinde sevda gördüm o anda Eridim karşında soldum,kör oldum Kara bulut gibi doldum o anda
    Yağmur oldum,dolu oldum,kar oldum
    Kim ne bilsin karşılıksız yar oldum

Dünya bedel konsa gönül tacıma
    Değişmem kurban kirpiğin ucuna
    Varsın yansın gönül cana acıma
    Alev oldum,ateş oldum,nar oldum

Sevdam gizli kaldı sazım telinde
    Mustafa'm dökülür seher yelinde
    Görüşmek mümkünmü günün birinde
    Hayal oldum,serap oldum,sır oldum

Mustafa Yıldızdoğan - Kim Ne Bilsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Ne Mutlu

Mustafa Yıldızdoğan - Ne Mutlu

Toprak bedenimi sarsa Bayrak gönlümdeki yarsa Selam edirneden karsa Adım, Adım yürüyene Yeseviden başlayan yol Hacı bektaş, yunus kol, kol Hepsinde bir beraber ol Gönül sözü dinleyene Çağlar açtım, çağlar dürdüm Yirmi dört boy hayat sürdüm Dünyaya adalet ördüm Medeniyet dinleyene Üç kıtada ayak izim Üç kıtada dilim sözüm Türküm, türküm diye sazım Avaz avaz söyleyene Ne mutlu türküm...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - deli kız

Mustafa Yıldızdoğan - deli kız

benim derdim senin derdin ne farkımız vardı derdin ölene dek hep yanyana hani benle beraberdin delikıız dağ küsermi toprağna dal küsermi yaprağına el küsermi parmağına abenim aşkım deli kız durma öyle sessiz sessiz ne yaparım söylesensiz olamayız biliyorsun neben sensiz nesen bensiz deli kııız dağ küsermi toprağına dal küsermi yaprağına el küsermi parmağına abenim aşkım deli kız...
  3. Mustafa Yıldızdoğan - Barışmam

Mustafa Yıldızdoğan - Barışmam

mustafa yıldızdoğan barışmam Küstü yar beni kırdı kalbimi Düğün olsa bayram olsa barışmam Bilemedi kadirimi kıymetim Ağlasa sararsa solsa ölse barışmam Feymani kar yağar boran üstüne Bina yapılır mı viran üstüne Yemin etmedim ya Kur-an üstüne Gayrı bundan sonra ölse barışmam. __________________
  4. Mustafa Yıldızdoğan - Aşk Budur

Mustafa Yıldızdoğan - Aşk Budur

Mecnuna Dar Gelen ÇÖlde Yerİm Var Ferhat DaĞlar Deldİ,taŞta Terİm Var Nesİmİnİn Bedenİnde Derİm Var YÜzyillardan Bana GeÇen AŞk Budur Fermanlari HİÇe Sayan AŞk Budur. Yesevİden ÖdÜnÇ Aldim Hirkayi Haci BektaŞ Nefesİnde Kilpayi Yunus Oldum Tamamladim Halkayi YÜzyillardan Bana GeÇen AŞk Budur Fermanlari HİÇe Sayan AŞk Budur Dede Korkut Destaninda Harf Benİm KÖr OĞluna Gİden Posta Benİm Zarf...
  5. Mustafa Yıldızdoğan - Aşan bilir

Mustafa Yıldızdoğan - Aşan bilir

mustafa yıldızdoğan aşan bilir karlı dağın ardını aşan bilir karlı dağın ardını mustafa yıldızdoğan çeken Aşan bilir karlı dağın ardını Çeken bilir ayrılığın derdini Bülbül kaca aldın gülün nargını Gül alıp satmanın zamanı değil Yaprak gazel olmuş durmuyor dalda Vefasız güzelden bize ne fayda Bu ayda olmassa gelecek ayda Ölürüm vazgeçmem sevdiğim senden Selvinin dalları boyumdan uzun...

Sayfayı Paylaş