gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Yıldızdoğan'ın Şehitler Ölmez Türküsü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mustafa yıldızdoğan şehitler ölmez türküsü sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce Türkiyem adlı türküsüyle gönüllerde taht kuran Mustafa Yıldızdoğan'ın Şehitler Ölmez adlı türküsünün sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler ...

Önce Vatan millet
    Sonra ana ve yar
    Bu yolda savrulan birileri var

Ezan dinmez diyen
    Bayrak inmez diyen
    Şehit ölmez diyen birileri var
    Şehitler ölmez şehitler ölmez

Bayrakla dertleşen
    Toprakla birleşen
    Can verip devleşen birileri var

Ezan dinmez diyen
    Bayrak inmez diyen
    Şehit ölmez diyen birileri var
    Şehitler ölmez şehitler ölmez

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ferhat göçer -affetmedim seni-yorum güzel olmuş.

Mustafa Yıldızdoğan'ın Şehitler Ölmez Türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ŞehitLer Ölmez!

ŞehitLer Ölmez!

Öyle bir sevda ki VATAN sevdası, Uğruna gider, canların hası Kanla yazılsa da kaderi, şansı, Her şeye bedeldir, Ay_Yıldızın dalgalanması Şehitler ölmez, Şehitler ölmez! Kartal bakışları haktan yanadır, TÜRKİYE SEVDASI canından candır, VATANI korumak en büyük şandır; VATAN uğruna ölmekte vardır Şehitler ölmez, Şehitler ölmez! Ölü demeyin sakın onlara, Cennetin müjdesi geldi onlara Canlarını...
  2. Şehitler ÖLMEZ - Un Eledim Türküsü

Şehitler ÖLMEZ - Un Eledim Türküsü

sehit türküleri şehit türküleri eledim eledim türküsünün hikayesi hikayesi türküsünün öyküsü YouTube - Un eledim TÜRkÜ 1923TURK SEhitler Ölmez
  3. Şehİtler Ölmez!!!!!

Şehİtler Ölmez!!!!!

Şehİtler Ölmez Çoğaldı ölüme sevda çekenler Bahçesine ilahi aşk ekenler Zevkle şehadet şerbeti yürek yiğitleri dönmezler ki geri... Bu dava hak davadır Bunu bilelim Sumeyye'lerin Musab'ların izlerinden gidelim Dualarımızın başına hep onu koyalm Aşktır, sevdadır, bir tutkudur ŞEHADET . Şeytandan nefsini satın almaktır Düşün bir cennette ebedi kalmaktır Zalimin elinden bilki gül...
  4. Mustafa Yıldızdoğan - Şehitler Ölmez

Mustafa Yıldızdoğan - Şehitler Ölmez

Önce vatan millet Sonra ana ve yar Bu yolda savrulan Birileri var Ezan dinmez diyen Bayrak inmez diyen Şehit ölmez diyen Birileri var Şehitler ölmez Bayrakla dertleşen Toprakla birleşen Can verip devleşen Birileri var Ezan dinmez diyen Bayrak inmez diyen Şehit ölmez diyen Birileri var Şehitler ölmez Şehitler ölmez __________________
  5. Şehitler Ölmez

Şehitler Ölmez

serdar akyazan çanakkale şehitleri taşhan serdar akyazan kına yakmış ellerine ilahisi şehit SEHiTLER ÖLMEZ Olay 1974 yılında yapılan Kıbrıs Harekatı'nda yaşanmış. Savaş sırasında bir gün, bizim askerlerden birinin yanına bir başka Mehmetçik gelmiş. Biraz hoşbeşten sonra, ailesine ulaştırması için ona bir mektup vermiş. Bizimki, "Kardeşim savaştayız. Kimin ne...

Sayfayı Paylaş