gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Müstakbel Damatlara Evlenme Teklifi Müziği Önerileri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evlenme teklifi müziği evlenme teklifi müzikleri

Sevgili melekler, hayatımızın en unutulmaz günlerinden birisi olan evlenme teklifi gününü hep çok romantik olsun diye hayal ederiz. Eğer ruhumuzdan anlayan biri karşımıza çıktıysa öyle de olur :) Bu yazımızda evlenme teklifi müziği ile ilgili bazı önerilerde bulunacağız sizlere. Her ne kadar konuyu biz açsak ta aslında bu konu müstakbel eşleriniz için :)

Evlenme teklifi türleri günümüzde sınır tanımıyor. Denizin metrelerce altında, Gökyüzünde bulutların üstünde, kimi televizyonda milyonlarca kişinin önünde, kimi internette sanal ortamda sevdiği kişiye evlenme teklifi ediyor. Evlenme teklifini nerde nasıl yapacağınız size kalmış ama hangi müzik uygun olur derseniz size biraz fikir verebiliriz.

İçinde evlilik sözü geçen bir kaç şarkı

1- Umut - Evlenme Teklifi Ediyorum
    2- Berdan Mardini- Senden Çocuğum Olsun İstiyorum :)
    3- Kutsi- İlan-ı Aşk

Bunlar olabilir mi diye düşünürken aklıma daha romantik şarkılar geldi
    1 - depeche mode - Somebody
    2- Whitney Housten - I'll always love you
    3- Celin Dion - My Hearts Will Go On

Yerli müziklerden ise size Linet Paylaşmak İstiyorum, Mustafa Ceceli Hastalıkta Sağlıkta gibi şarkılar uygun olabilir. En doğru seçim sizin seçtiğinizdir unutmayın!!!

Müstakbel Damatlara Evlenme Teklifi Müziği Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. orjinal evlenme teklifi önerileri

orjinal evlenme teklifi önerileri

orjinal evlenme teklifleri orjinal evlilik teklifleri güzel evlenme teklifi önerileri rüyada evlilik teklifi almak önerileri Evlenme teklifi en önemli anlardan biridir.Bir ömür boyu hatırlayacağınız bir şekilde çok özel ve romantik olmasını istiyorsanız birazdan sizlere bununla ilgili tüyolar verecem:tik: Bazen teklif ettiğiniz şekle göre de aldığınız olumlu olumsuz cevap değişebilir ama...
  4. Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır Diyen Müstakbel Kocalara Duyurulur !

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır Diyen Müstakbel Kocalara Duyurulur !

evlilik teklifi nasıl edilir evlilik teklifi nasıl yapılır Sevgili melekler, tüm konularımızda siz meleklerimizin faydalanabileceği mevzulara yer veriyoruz. Bu konumuzda ise dolaylı olaraktan da olsa yine sizlerin işine yarayacağını bildiğimiz bir konuyla karşınızdayız. Tabi bu konuyu okuması gerekenler sizlerin müstakbel kocaları. :) Sayın müstakbel koca adayları sevdiğinize sevginizi...
  5. evlenme teklifi yardım

evlenme teklifi yardım

melekler hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.ben şuanda askerdeyim ve terhis oldugum gün kız arkadaşıma evlenme teklifi ederek hem gelişimin şaşkınlığını ve teklifimin şaşkınlığını yaşatmak istiyorum.hepinizden fikir ve öneri bekliyorum örnegin hangi parçayı seçmeliyim

Sayfayı Paylaş