gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

müşteri temsilcisi ve müşteri arasındaki geçen konuşma

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

müşteri temsilcisi konuşmaları müşteri hizmetleri konuşmaları hizmetleri komik konuşmalar konuşma örneği okul temsilcisi konuşması MT: - iyi günler ben Alia size nasil yardimci olabilirim? Abone: - simdi Aria Hanim, benim bir Aria hattim vardi. Ya bu arada sizdeki herkesin adi Aria ve Aycell(Aysel) mi?
    ------------------------------------------------
    MT: - isminizi ögrenebilir miyim?
    Abone: Ne yapcaksiniz ismimi, ben hat sahibi degilim.
    MT : Hitab etmek açisindan sormustum.
    Abone: Siz bana kisaca Rüzgarin Oglu diyebilirsiniz.

Abone: iyi günler , ben Turkcell hat kullaniyorum, Avea ya geçmeyi düsünüyorum. Ama önce sizin bilgi seviyenizi ölçücem. Eger siz yeteri kadar bilgiliyseniz ben de Avea ya güvenerek hat alirim.
    MT: (saskin bir sekilde) Memnuniyetle sorularinizi yanitlayabilirim.
    Abone: Preveze Deniz Savasi kaç yilinda olmustur?
    MT: ?!?!?!?
    Abone: Noldu bilemediniz?
    MT: Biz burdan sadece is ile ilgili sorulara cevap verebiliyoruz.
    Abone: Demek bilmiyorsunuz sorumun cevabini?
    MT: 1538
    Abone: Bilemediniz.
    MT: (Dayanamaz) Bildim Ahmet Bey bildim. Preveze Deniz Savasi 27 Eylül 1538 de Andrea Dorya komutasindaki Haçli Donanmasi ile Barbaros Hayrettin komutasindaki Osmanli Donanmasi arasinda yapilmistir. Bu savastan sonra Akdeniz Türk gölü haline gelmistir.
    Abone: Bravo, ben sizi denemistim zaten.
    (Adam nerden bilsin MT nin Tarih bölümü son sinif ögrencisi oldugunu)
    Abone: iyi günler, hattimi açtigimda bana pin sormuyor, baska bir sey soruyor. Ne yapmam lazim?
    MT: Memnuniyetle yardimci olayim, ne soruyor ögrenebilir miyim?
    Abone: Bugün Allah için ne yaptin? Diye soruyor.
    MT: Size birkaç kodlama ileticem, not alabilir misiniz?
    Abone: Tabi. Kagit kaleminiz var mi?
    MT: Var da sizin pek isinize yaramaz.
    Abone: Harbi ya... Kusura bakmayin iyi degilim ben bugün.
    MT: Yok, önemli degil

müşteri temsilcisi ve müşteri arasındaki geçen konuşma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi Müşteri-Kötü Müşteri

İyi Müşteri-Kötü Müşteri

Kötü müşterim lütfen gidermisin Şirketler “kârlı” müşteriyi takip ederken, madalyonun öbür yüzüne de bakıyor. Kâr getiren müşterilerinin yanında bir de “kötü müşteri” olarak adlandırdıkları, kârlı olmayan müşterileri var. Hatta bu müşteriler, iyi analiz edilmediklerinde, şirketler için önemli bir zarar kalemi de olabiliyorlar. Uzmanlar, müşteriyi “kötü”den çok, kâr getirmeyen ya da daha az...
  2. Müşteri yıldızı

Müşteri yıldızı

Bakınız; Jüpiter
  3. Müşteri

Müşteri

Kendinin bir şeye talip ve alıcı olduğunu görmek zaruret ve sıkıntıya, Müşteri olduğunu ve bir şeyi almakta para yönünden zorlanmadığını yahut kendisinden para talep edilmediğini görmek ihtiyaçların giderilmesine; Tüccarın varlıklı müşteri görmesi işleriin açılmasına, aciz müşteri cimriliğe, hayır ve hasehata önem vermemeye delalet eder.Rüyada alış-veriş eden bir kimseyi görmek darda kalmış...
  4. çaycı müşteri

çaycı müşteri

Çaycı-müsteri diyalogları Kaç çay alırsın abi? -herkese ver işte! -baba 35 çayyy yapp!! -ohaaa naptın olum kim içcek o kadar çayı? -sendense ben içerim abi. çattttt pattttttküttttt -buyrun ne alırsınız? -3 çay verir misiniz? -ama siz beş kişisiniz 5 çay alsanız olmaz mı? -2 kişi içmiyo hem sanane lan getir 3 tane alla alla! -biz demokrat bir kahveciyiz herkese eşit muamele o kadar ya beş çay...
  5. İblis ve Hz. Muhammet ( s.a.v ) arasındaki geçen konuşma

İblis ve Hz. Muhammet ( s.a.v ) arasındaki geçen konuşma

şeytanın hz muhammetle konuşması hz muhammetle şeytanın konuşması iblisin muhammet ile muhammetin şeytanla Değerli melekler biraz ama allah rızası için mutlaka sonuna kadar okuyunuz çünkü burda yazanlar tamamen doğrudur ve hz. muhammet (s.a.v. ) ve asabı tarafından günümze kadar aktarışmıştır çevirmeden kaynaklanan bazı değşikler sözde zuhu engelememektedir. Bir gün Resululah (s.a.v.) ile...

Sayfayı Paylaş