gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Müşteri

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kendinin bir şeye talip ve alıcı olduğunu görmek zaruret ve sıkıntıya, Müşteri olduğunu ve bir şeyi almakta para yönünden zorlanmadığını yahut kendisinden para talep edilmediğini görmek ihtiyaçların giderilmesine; Tüccarın varlıklı müşteri görmesi işleriin açılmasına, aciz müşteri cimriliğe, hayır ve hasehata önem vermemeye delalet eder.Rüyada alış-veriş eden bir kimseyi görmek darda kalmış bir kimseye işarettir. Bir şey satın alması veya satması o kimsenin muhtaç kalmasına işarettir. Rüyada alış :veriş yapan birini görmek sıkıntıya düşmüş birisine yorumlanır. Bir şey satın alması veya satması o kimsenin muhtaç durumda olmasına yorumlanır. Müsteri görmek, muhtaç bir kimsedir. Bundan dolayi bir kimse rüyada bir sey satin aldigini veya sattigini görse, o kimsenin muhtaç olmasina isarettir.

Müşteri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. müşteri temsilcisi ve müşteri arasındaki geçen konuşma

müşteri temsilcisi ve müşteri arasındaki geçen konuşma

müşteri temsilcisi konuşmaları müşteri hizmetleri konuşmaları hizmetleri komik konuşmalar konuşma örneği okul temsilcisi konuşması MT: - iyi günler ben Alia size nasil yardimci olabilirim? Abone: - simdi Aria Hanim, benim bir Aria hattim vardi. Ya bu arada sizdeki herkesin adi Aria ve Aycell(Aysel) mi? ------------------------------------------------ MT: - isminizi ögrenebilir miyim?...
  2. İyi Müşteri-Kötü Müşteri

İyi Müşteri-Kötü Müşteri

Kötü müşterim lütfen gidermisin Şirketler “kârlı” müşteriyi takip ederken, madalyonun öbür yüzüne de bakıyor. Kâr getiren müşterilerinin yanında bir de “kötü müşteri” olarak adlandırdıkları, kârlı olmayan müşterileri var. Hatta bu müşteriler, iyi analiz edilmediklerinde, şirketler için önemli bir zarar kalemi de olabiliyorlar. Uzmanlar, müşteriyi “kötü”den çok, kâr getirmeyen ya da daha az...
  3. Müşteri yıldızı

Müşteri yıldızı

Bakınız; Jüpiter
  4. çaycı müşteri

çaycı müşteri

Çaycı-müsteri diyalogları Kaç çay alırsın abi? -herkese ver işte! -baba 35 çayyy yapp!! -ohaaa naptın olum kim içcek o kadar çayı? -sendense ben içerim abi. çattttt pattttttküttttt -buyrun ne alırsınız? -3 çay verir misiniz? -ama siz beş kişisiniz 5 çay alsanız olmaz mı? -2 kişi içmiyo hem sanane lan getir 3 tane alla alla! -biz demokrat bir kahveciyiz herkese eşit muamele o kadar ya beş çay...
  5. Müşter Hizmetleri

Müşter Hizmetleri

İşte Müşteriye kesintisiz hizmet diye buna denir.:dil::dil::dil:

Sayfayı Paylaş