gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

"Musti otelini satıyor" haberleri fos çıktı! O otel Sandal'ın değilmiş..

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

"Musti otelini satıyor" haberleri fos çıktı! O otel Sandal'ın değilmiş.. İşletmeci Cüneyt Kurt'la Bodrum'daki Mandal Otel'in ortağı olduğu bilinen Mustafa Sandal'ın, aslında otelin sahibi değil işletmecisi olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde çıkan 'Musti otelini satıyor' haberleri üzerine Mandal Otel'in gerçek sahipleri Nadin Perahya ve ortakları, Sandal ve Kurt'un otelin sadece işletmeciliğini yaptığını açıkladı.

8 YIL İÇİN ANLAŞMIŞLAR

Perahya ve ortaklarıyla 8 yıllığına anlaşan Sandal ve Kurt'un sözleşmesinin, ikinci yılda otelin sahipleri tarafından fesh edildiği söyleniyor. Oteli aldıklarında yaptıkları 350-400 bin dolarlık masrafı Perahya ve ortaklarından alan Sandal ve Kurt, bu parayla Mandal Otel'in iki yıldır biriken borçlarını ödemiş. Mustafa Sandal kontratın fesh edilmesiyle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Çok iyi bir hizmet vermek istiyorduk. Ama gelir gideri karşılamadığı ve sezon çok kısa sürdüğü için oteli bırakmak zorunda kaldık."

"Musti otelini satıyor" haberleri fos çıktı! O otel Sandal'ın değilmiş.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - O Değil

Ebru Yaşar - O Değil

Gözlerimde hayalin yağmur bulutu Senden başka bir şey için ağlamıyorum İhanetini benden gayrı herkes unuttu Eksiğim neydi başkasından bilemiyorum Şimdi mutlu oldun mu Söyle dengini buldun mu Onada benim gibi Sevgi nedir diye sordun mu O değil seni ben hak ediyorum O değil seni menfaatsiz ben seviyorum Baktığın o gözlerde ihanet dolu Geç olmadan anlamanı çok istiyorum Beni vurup seni saran...
  2. Grand Haber Otel-Kemer

Grand Haber Otel-Kemer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Meğer o şehit değilmiş!

Meğer o şehit değilmiş!

Bundan daha büyük ayıp olamaz. Günlerdir o kahramanları anlattık, övdük. Meğer o şehit değilmiş. Nasıl mı? Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nu 3 gün önce kaybettik. 21 yaşında ABD konsosolosluğu önünde teröristlere karşı kahramanca çarpışıp şehit düştü. Biz onu şehit olarak bildik, bağrımıza bastık. Resmi törenler yapıldı, onbirlerce insan arkasında saf tuttu cenazesinde. Ama çıldırtan devlet...
  4. Haberler hiç de harika değil

Haberler hiç de harika değil

Amazon ormanları, Himalaya buzulları, mercan adaları veya Bengal kaplanı gibi doğa harikası türler veya bölgeler, küresel ısınma tehdidiyle karşı karşıya bulunuyor. Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından yayımlanan araştırma, 40 bin bitki ve 47 memeli türünün yaşadığı Amazon ormanlarının yüzde 30 ila 60'ının, iklim değişikliği yüzünden Afrika savanlarına döneceğini gösteriyor. Liste çok...
  5. Bu Tahminler Fos Çıktı!

Bu Tahminler Fos Çıktı!

Dünyanın ve insanlığın geleceğine yönelik yapılan bu tahminlerin hepsi fos çıktı! "Bir kadının başbakan olduğunu ben göremem" - Margaret Thatcher, 26 Ekim 1969 Bu sözden sadece 10 yıl sonra İngiltere'nin Başbakanı bizzat Margaret Thatcher olmuştu. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...

Sayfayı Paylaş