gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mutant Günlükleri tanıtım

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yapım : 2008, ABD Tür : Bilim Kurgu / Aksiyon / Macera

Yönetmen : Simon Hunter

Senaryo : Philip Eisner

Oyuncular : John Malkovich, Thomas Jane, Ron Perlman, Devon Aoki, Benno Fürmann

Yapımcı : Edward R. Pressman, Tim Dennison

Görüntü Yönetmeni : Geoff Boyle

Müzik : Richard Wells

Dağıtım : Tiglon

Süre : 1 saat, 41 dk.

Gösterim Tarihi : 2 Ocak 2009

Konu : 23. yüzyılda geçen hikayede Rea, NecroMutants adlı yaratıklara karşı mücadele eden ordu görevlisini oynarken, Perlman da yine mutantlara karşı mücadele eden dini grubun liderini canlandıracak. Malkovich ise dünyayı yöneten dev şirketlerin oluşturduğu konseyin başkanı rolünde.

Mutant Günlükleri tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük

Günlük

Günlük:(Buhur / Boswellia / Styrax / Frankincense / Encens /) Tropik bölgelerde yetisen "Sigala (Amber) Agaci"ndan elde edilen yagdir. Sigala yaginin mart ayindan itibaren sekiz ay süre ile üretimi yapilmaktadir. Bu yag agacin salgi hücrelerinde meydana gelir. Salgi hücreleri bitkide tabii olarak fakat az miktarda bulunmaktadir. Agaçlarda yaralama sonucu balsam meydana gelir ve bu...
  2. Bursa Tanıtımı

Bursa Tanıtımı

bursa tanıtım bursa tanıtımı tanitimi kumla arası kaç km bursada balık nerede tutulur Bursa 40 derece boylam ve 28 - 30 derece enlem daireleri arasında Marmara Denizi'nin güneydoğusunda yer alan, toplam il nüfusu sonuçlarına göre Türkiye'nin 5. büyük ili. Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara bölümünde yer alır. Kuzeyinde Marmara Denizi ve Yalova, kuzeydoğuda Kocaeli ve Sakarya, doğuda Bilecik,...
  3. Günlük:)

Günlük:)

Kadının Günlüğüne yazdıkları: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim....
  4. Amat(Tanıtım)

Amat(Tanıtım)

Tarih okumayı sevenlere güzel bir roman.... Kıyıda ise üç direkli, iki güverteli ve 58 toplu bir kalyon, o karanlıkta usturmaçalarını puta edip iskeleye palamar vermişti. Yelkenlerin sarılı olduğu serenler hisa edilmiş ve tez zamanda yola çıkacağını ilân için mizana direğine mavi bayrak çekilmişti. Esrarengiz adam, kalabalığı yarıp elinden tuttuğu İsrâfil’le iskeleden gemiye doğru...
  5. mthfr c677t homozigot mutant hakkında yardım

mthfr c677t homozigot mutant hakkında yardım

benim bir buçuk yıldır bebeğim olmadığı için ve daha öncesinde bir düşük yaşadığım için doktorum bazı testler önerdi bunlardan biride trombofili testi ve sonucum mthfr c677t homozigot mutant çıkmış bu ne anlama geliyor bilenler varsa çok sevinirin cevaplarınızla.

Sayfayı Paylaş