gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

mütevazi Kıvanç

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kızların gözdesi Kıvanç Tatlıtuğ'un bilinmeyen bir yönü magazinde yer almamak için evli arkadaşları ile birlikte geziyormuş..... KIVANÇ'TAN İLGİNÇ BİR İTİRAF!
    AŞK-I MEMNU'DA BEHLÜL'Ü OYNAYAN KIVANÇ TATLITUĞ, EN ÇOK NERESİNİ BEĞENMEDİĞİYLE İLGİLİ BİR SORUYA BAKIN NE YANIT VERDİ?

Filiz Akın'ın Haberturk'teki programına konuk olan Kıvanç Tatlıtuğ, Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi aşkların artık kalmadığını belirterek aşkla ilgili düşüncelerini paylaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ, kendisinin daha çok maneviyatın yanında olduğunu söyleyerek 'Huzur, sevgi. Varolan herşeye, her canlıya karşı müthiş bir sevgi ve saygım var. Partnerime karşı da aynı duyguları besliyorum. Hatta çok daha değişik duygular besliyorum. Çünkü farklı bir boyutta oluyorsunuz o esnada' diye konuştu.

MAGAZİNCİLERE PEK GÖRÜNMEK İSTEMİYORUM

Tatlıtuğ, gözönünde olan bir insan olarak dışarı çıktığında kendisini kısıtlamadığını da belirterek 'Ben her yerde gezen bir adamım. Oraya gitmem, buraya gitmem diye bir kıstas yok benim için. Ancak şöyle bir şey var, ben sadece magazin basınına, çeken arkadaşlara çok fazla görünmek istemiyorum. Bu da benim yapmak istediğim şeyleri çok fazla dışarıya sunmadan, kendi isteğimle, kendi az öz çevremle birlikte yapmak, basınsız, kamerasız... Bunlar benim daha çok hoşuma gidiyor' dedi.

GEREKİRSE SALONUM BAR OLUR

Tatlıtuğ, magazincilerin sürekli bulunduğu yerlere gidip gitmemenin bir tercih olduğunu ifade ederek yeri geldiğinde restaurant yerine mutfağını, bar yerine salonunu kullanacağını söyledi ve 'Orada da arkadaşlarımla yerim içerim, sohbetimi de ederim, eğlenirim. Dışarıda çıkarım ama görünmek isteyip istememek tamamen tercih meselesi' açıklamasını yaptı.

AYAKLARI ÇOK KOMİKMİŞ!

Tatlıtuğ, Filiz Akın'ın 'En çok beğendiğin ve beğenmediğin tarafların neler?' sorusuna ilginç bir yanıt verdi:

'Ayaklarım bana çok komik gelir. Beğenmiyorum değil de yani komik gelirler. İridirler.. Onun dışında genel olarak halimden memnunum. Özellikle şu tarafımı beğeniyorum gibi bir tarafım yok yani.'

mütevazi Kıvanç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'e göre Atatürk .Bu kadar mütevazi

Atatürk'e göre Atatürk .Bu kadar mütevazi

İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa...
  2. Holdingler 'Mütevazi Yönetici' Sever

Holdingler 'Mütevazi Yönetici' Sever

mütevazi abiyeler eczacıbaşı mülakat eczacıbaşı mülakatları mülakat soruları iş görüşmesi Koç, Eczacıbaşı ve Zorlu Holding’in İnsan Kaynakları Direktörleri işe alacakları yöneticilerde aradıkları özellikleri anlattı. 20 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında çalışan 3 deneyimli ismin yöneticilerde aradığı ortak özellik ‘Mütevazılık’ oldu. Ailede kazanılan ahlaki değerler, yönetici...
  3. Basarili oldugu kadar mütevazi [Tolga Karel]

Basarili oldugu kadar mütevazi [Tolga Karel]

Basarili oldugu kadar mutevazi, yakisikli oldugu kadar da akilli bir yetenek Tolga Karel. Basarili oldugu kadar mutevazi, yakisikli oldugu kadar da akilli bir yetenek Tolga Karel. Huzunlu ve enerjisi diplere vurmus bir sonbahar gununde bile yuzumuzu guldurmeyi basaran 'Yaprak Dökümü'nun Oguz'unun 'aura'sina kapildik. Oyunculuk egitimi mi aldiniz yoksa alayli misiniz? Yeditepe...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. fazla açık giyinmeyen kadınlar için mütevazi abiyeler

fazla açık giyinmeyen kadınlar için mütevazi abiyeler

çok açık olmayan abiyeler açık olmayan abiyeler fazla mütevazi abiye modelleri bazı kadınlarımız pek fazla iddialı giyinmeyi sevmez mütevazi olmayı ve ama bir o kadarda şık olmayı tercih eder.işte bizde o bazı kadınlarımız için en güzel şık ve fazla açık olmayan abiyeleri bulduk getirdik:)

Sayfayı Paylaş