gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Mutfağınız için şık askılar yapın...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Eski bir tahta parçası ve birkaç tahta kaşıkla el havlularınız için orjinal bir askı yapabilirsiniz. İşte uygulamanız gereken yollar… 1. El havlularınız için yapacağınız askının hangi uzunlukta olmasını istiyorsanız ona göre bir tahta parçası kesin.

2. Kaşıklardan birini alın ve doğru boyutu bulmak için kaşığın ucuna göre tahtayı delin. Kaşığın tam olarak oturması için deliğin kaşık sapıyla aynı büyüklükte olması gerekir. Kaşıkların yerlerini belirgin bir şekilde işaretleyin ve tahta parçası üzerine matkapla üç delik açın. Kaşık saplarına ahşap yapıştırıcı sürerek deliklere dikkatlice yerleştirin ve kurumaya bırakın.

3. Askınızı zımparalayın, astar boyasının ardından cilalayın.

4. Boya kuruduğunda askının arkasına gizli tutturucular yerleştirin ve asın.

Askınıza daha fazla renk vermek istiyorsanız boyadığınız ördekleri ahşap yapıştırıcısı ile tahta üzerine yapıştırın.

Mutfağınız için şık askılar yapın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz için dekoratif askılar

Eviniz için dekoratif askılar

dekoratif askılar Eviniz için 3M Command krom renkli askılar, kendinden yapışkanlı bantlarla uygulanan yapısıyla mutfak ve banyolarda objelerin duvara zarar vermeden ve istenildiğinde kolaylıkla çıkartılabilecek şekilde asılmasını sağlıyor. Ürün, mutfak ve banyo armatürlerine uyumluluğu ile de dekorasyonda kolaylık sağlıyor. Uygulandığı yüzeye hemen yapışan askı, iz bırakmadan çıkıyor...
  2. mutfağınız için şık dantel aksesuarlar

mutfağınız için şık dantel aksesuarlar

dantel aksesuarlar evin merkezi mutfaklar için dantel yumaklarından örebileceğiniz şık vehayranlık etkisi uyandıracak mutfak aksesuarları :):) istediğiniz renklerde yapın :):)
  3. mimari yapı şeklinde askı modeleri

mimari yapı şeklinde askı modeleri

Kıyafet askıları Askı modelleri eğer portmanto ve vestiyer modellerine sahip değilseniz antreye askı düşünebilirsiniz. Benim portmantom var ama bizim kıyafetlerimiz ile dolu olduğundan gelen misafirlerimin kıyafetlerini asmak zor oluyor. Onun için bu dekoratfi askı modellerini beğendim. Bende girişime alıp misafirlerimin kıyafetleri için kullanmayı düşünüyorum.
  4. Şık Mutfaklar İçin Köşem Takımları

Şık Mutfaklar İçin Köşem Takımları

mutfak köşem takımları mutfak köşem takımı modelleri Mutafağa girmeyi sevsek te sevmesek te ,en büyük zamanımızı mutfakta geçiririz.Komşularımızla,arkadaşlarımızla bazen de ayak üstü mubabbetlerimizi kahve eşiliğinde mutfakta yaparız.Açıkçası samimi arkadaşlarımla çok sevdiğim mutfağımda zaman geçirmeyi çok seviyorum.Çünkü benim mutfağım o kadar güzel döşendiki tam da bir oda havasında...
  5. Dolap askılarınızla  şık dekorasyon önerileri

Dolap askılarınızla şık dekorasyon önerileri

Sevgili hanımlar hemen hemen hepimizin dolabında işe yaramaz boşta kalan onlarca askı mevcut.Ya çöpe basarız yada dolapta öylece boş boş bekletiriz.Kıyafet asmanın dışında dolap askılarının başka amaçlarada hizmet etmesini istermisiniz?İşte sizler için yaptığımız ve derlediğimiz görsellerimizle bir dolap askısından neler yapılır görelim.Harika tasarımlar oluşturabileceğiniz,şık dekoratif...

Sayfayı Paylaş