gebe
  1. Cemremsi

Cemremsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mutfağınızdaki Mutluluk

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Cemremsi tarafından paylaşıldı.

:yemek:Kızlar sizi mutfakta mutlu eden şeyleri merak ediyorum ..Yaptığınız bir yemek olabilir aldığınız ve kullanmaktan mutlu olduğunuz ürünler olabilir sizi mutlu eden herşey olabilir ..Mesela ben portakallı ıslak kak yaptığımda ve yemek yediğimde çok mutlu oluyorum..Bide buzdolabım beni mutlu ediyor ... Kadınlara özel sayılan bu mekanda sizin mutluluğunuz ne?

2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    beni mutfak masası mutlu ediyo ilginçtir ama orda oturmayı çok seviyorum:) orda tv izleyip orda oturmak istiyorum bi de bulaşık makinesini çok seviyorum yükümü alıp beni mutlu ediyo :ehi::dp8:

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    yemek yapmayı çooook seviyorum ama bulaşık yıkamayı hiç sevmiyorum

4. Ahugozlu

Ahugozlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    294
    Ödül Puanları:
    0
    benı akvaryumum,buzdolabım mutlu edıyor

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ben mutfağı pek sevmiyorum :D:D Fırında abur cubur varsa beni onlar mutlu ediyo ancak mutfakta :D:D

6. ay prensesi

ay prensesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben pasta yapmayı seviyorum o yüzden beni fırın mutlu ediyo

Mutfağınızdaki Mutluluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk..........

Mutluluk..........

Duygusal Gereksinmeler Birincil duygusal gereksinim sevilmek ve sevmektir. Yeni doğan bir bebek annesinin sütü kadar onun sıcaklığına da gereksinim duyar. Memeli hayvanlarda dahi bu gereksinim deneylerle saptanmıştır. Sevgi görmeyen bebek ruhsal sorunlar yaşamaya başlar, sağlığını yitirir. İnsanda bunun ötesinde yaptıklarının çevresi tarafından onaylanması ve kendisinin o toplumun bir bireyi...
  2. Mutluluğunuza Mutluluk Katın!...

Mutluluğunuza Mutluluk Katın!...

1- Kendinizi çıkmazda hissettiğinizde 10 dakikayı kendinize ayırın. Sahip olduklarınıze şükredin. 2- Basit yaşayın. Günde en az 1 saat cebinizi kapatın. 3- Çok alışveriş yapmayın. Kendinize “Buna gerçekten ihtiyacım var mı” diye sorun. 4- Spor yapın. Dışarı yürüyüşe çıkın. Terleyin. 5- Bulmaca çözün, bir hobi bulun ya da yeni bir dil öğrenin. 6-...
  3. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  4. mutluluk...

mutluluk...

Ancak en silik rolümüzü bile kavradığımız zaman, mutluluğa kavuşabileceğiz. Exupery Başkalarına mutluluk sağlayabilen mutludur. Diderot Bu ölümlü dünyada mutlak bir mutluluk yoktur. Her mutluluk kendi içinde bir zehir taşır, yahut, dışarıdan gelen bir zehirle zehirlenir. Cheov Bütün mutsuzluklar kardeştir; aynı dili konuşurlar. Balzac Dünyada hiçbir şey mutsuzluk kadar mükemmel...

Sayfayı Paylaş