gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mutfak dolabı için çekmece örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çekmece düzeni Mutfak çekmecesi
    Mutfak dolabı çekmecesinde çekmece kaşıklık modeli oldukça iyi bir fikir. Kaşıklık örneği yerine çekmecede sabit duran kaşıklık oldukça kulanışlı.

Mutfak dolabı için çekmece örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak dolap içi örtüsü

Mutfak dolap içi örtüsü

mutfak dolap örtüleri mutfak dolap içi örtüleri içi
  2. mutfak dolapları

mutfak dolapları

eviniz için mtfak modelleri ve aklınızdakını uygulamalı olarak yapabılcegınız bır yer ( İmalatdan Satış ) yayla bahçelievler/istanbul
  3. Mutfak için damla mozaik örnekleri

Mutfak için damla mozaik örnekleri

10 ay önce mutfağımız yapılırken fayans seçerken çok zorlanmıştım. Yapı fuarlarına zaten işim için gidiyorum. İstanbulda düzenlenen yapı ve yaşam fuarında tanıştım bu damla mozaikle. Metre kare fiyatları 125 tlden başladığı için bizim bütçemize uymadı. Benim biraz içinde kaldı ama şuan kulalndığım fayanslarıda beğeniyorum o yüzden sıkınt yok. Herkesin bütçesi bir olmadığı için burda beğedniğim...
  4. Dolap diyaznı için örnek

Dolap diyaznı için örnek

Dolap içi dizaynı Farklı çekmece modelleri Mutfak dolaplarınızda daha fazla yer sağlamak istiyorsanız bu farklı çekmece modelini uygulayabilirsiniz. Dikey açılan yapısı ile size daha çok depolama alanı sunar. FArklı bir görünümde oluşturacaktır.
  5. 2012 Son Model Modern Mutfaklar, Mutfak Dolapları Örnekleri

2012 Son Model Modern Mutfaklar, Mutfak Dolapları Örnekleri

Modern Mutfak Dolapları Renkleri, Modelleri 2012 Modern Mutfak Dolapları Modelleri Mutfaklar kadınların içinde en çok vakit geçirdikleri mekanlar olduğu için hem kullanışlı hem de iç açıcı olmalıdır sevgili melekler. Ferah, şık ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiş bir mutfakta bayanlar büyük bir keyif ve kolaylıkla yemek yapabilirler. İçinde rahat olacağı, elini attığında herşeyi...

Sayfayı Paylaş