gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mutfak için damla mozaik örnekleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

10 ay önce mutfağımız yapılırken fayans seçerken çok zorlanmıştım. Yapı fuarlarına zaten işim için gidiyorum. İstanbulda düzenlenen yapı ve yaşam fuarında tanıştım bu damla mozaikle. Metre kare fiyatları 125 tlden başladığı için bizim bütçemize uymadı. Benim biraz içinde kaldı ama şuan kulalndığım fayanslarıda beğeniyorum o yüzden sıkınt yok. Herkesin bütçesi bir olmadığı için burda beğedniğim damla mozaik modellerini sizlerle paylaşmak istedim melekler. Belki mutfak yaptıracak olan vardır. Fikir olsun istedim. Eğer fiyatı uygun olsaydı mutfağım bambu olduğu için benim yaptıracağım model buydu; [​IMG]

Herkesin mutfağı bambu olmak zorunda değil tabi zaten damla mozaikte çok sayıda renk seçeneği var. Ben en beğendiklerimi sizlerle paylaşacağım;

Peki bu damla mozaik mutfakta nasıl duruyor diyorsanız buyrun size birkaç örnek;

Sizde benim gibi çok beğendiyseniz damla mozaik üreten bazı firmaların web sitelerinide vereyim.

Cam Mozaik- Mutfak ve Banyolar in VETRO DAMLA ZEL SER Cam Mozaik.:Bircanlar Cam Mozaik:.

Damla-Çakıl Mozaik

damla cam mozaik | Btbcammozaik.com - Cam mozaik, Btb cam mozaik, Btb dış cephe, Btb kaplama

Bu sitelerde envayi çeşit renk kombinasyonu var. Elbet biri mutfağınıza uyar.

Mutfak için damla mozaik örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutfak takımı için güzel bir dantel örneği

mutfak takımı için güzel bir dantel örneği

mutfak dantel örnekleri en güzel mutfak takımı örnekleri güzel takımı modelleri en dantel mutfak takımı için güzel bir dantel örneği
  2. Mutfak için şemalı dantel kenarı örneği

Mutfak için şemalı dantel kenarı örneği

mutfak kenarı örnekleri şemalı dantel mutfak havlu kenarı örnekleri dantel kenari kenarları Mutfak için şemalı dantel kenarı örneği
  3. Mutfak için hoş dizayn raf örneği arayanlara

Mutfak için hoş dizayn raf örneği arayanlara

Duvar rafı modelleri Mutfak raf örnekleri Moden mutfak modelleri ile uyum içinde bir raf modeli arıyorsanız ben bu raf dizaynını çok beğendim meleklerim. Mutfak için modern raf örnekleri içinde en çok beğendiğim örnek oldu bu. Özellikle alt rafta kadehler için ayarlanan bölüm ayrı bir hava katmış.
  4. Mutfak dolabı için çekmece örneği

Mutfak dolabı için çekmece örneği

Çekmece düzeni Mutfak çekmecesi Mutfak dolabı çekmecesinde çekmece kaşıklık modeli oldukça iyi bir fikir. Kaşıklık örneği yerine çekmecede sabit duran kaşıklık oldukça kulanışlı.
  5. 1+1 Evler İçin Mutfak Örnekleri

1+1 Evler İçin Mutfak Örnekleri

küçük mutfak modelleri, 1+1 ev mutfak modeli, 1+1 evler için mutfak modelleri Özellikle yayla, yazlık ve öğrenci evlerin de tercih edilen 1+1 oda sistemin de bir yatak odası ve oturma odası ile birleşik mutfak modelleri tercih ediliyor. 1+1 evler için mutfak modelleri arayanlara özel olarak modern tasarımlı mutfak örnekleri sizlerle;

Sayfayı Paylaş