Mutfak için damla mozaik örnekleri

tesadüf

Yeni Üye
Üye
Mutfak için damla mozaik örnekleri
10 ay önce mutfa??m?z yap?l?rken fayans seçerken çok zorlanm??t?m. Yap? fuarlar?na zaten i?im için gidiyorum. ?stanbulda düzenlenen yap? ve ya?am fuar?nda tan??t?m bu damla mozaikle. Metre kare fiyatlar? 125 tlden ba?lad??? için bizim bütçemize uymad?. Benim biraz içinde kald? ama ?uan kulalnd???m fayanslar?da be?eniyorum o yüzden s?k?nt yok. Herkesin bütçesi bir olmad??? için burda be?edni?im damla mozaik modellerini sizlerle payla?mak istedim melekler. Belki mutfak yapt?racak olan vard?r. Fikir olsun istedim. E?er fiyat? uygun olsayd? mutfa??m bambu oldu?u için benim yapt?raca??m model buydu;

mozaik%206-158.jpg

Herkesin mutfa?? bambu olmak zorunda de?il tabi zaten damla mozaikte çok say?da renk seçene?i var. Ben en be?endiklerimi sizlerle payla?aca??m;

mozaik1-be.jpg

mozaik2-c4.jpg

mozaik3-129.jpg

mozaik%204-304.jpg

mozaik%205-127.jpg

Peki bu damla mozaik mutfakta nas?l duruyor diyorsan?z buyrun size birkaç örnek;

mutfak_11-e6.jpg

mutfak_2-1a3.jpg

mutfak_3-27b.jpg

Sizde benim gibi çok be?endiyseniz damla mozaik üreten baz? firmalar?n web sitelerinide vereyim.

Cam Mozaik- Mutfak ve Banyolar in VETRO DAMLA ZEL SER Cam Mozaik.:Bircanlar Cam Mozaik:.

Damla-Çak?l Mozaik

damla cam mozaik | Btbcammozaik.com - Cam mozaik, Btb cam mozaik, Btb d?? cephe, Btb kaplama

Bu sitelerde envayi çe?it renk kombinasyonu var. Elbet biri mutfa??n?za uyar.

Geri