gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mutfak için hoş dizayn raf örneği arayanlara

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar rafı modelleri Mutfak raf örnekleri
    M
    oden mutfak modelleri ile uyum içinde bir raf modeli arıyorsanız ben bu raf dizaynını çok beğendim meleklerim. Mutfak için modern raf örnekleri içinde en çok beğendiğim örnek oldu bu. Özellikle alt rafta kadehler için ayarlanan bölüm ayrı bir hava katmış.

siyahinci50 bunu beğendi.
Mutfak için hoş dizayn raf örneği arayanlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev dizayn mutfak dekorasyon

ev dizayn mutfak dekorasyon

mutfak dizayn et ev dizayini ev dizayin Meleklerim evivizi dekorasyon etmek isteyenler muhakk bakmanız lazım muhteşem mutfaklar:)
  2. örnek banyo dizaynları

örnek banyo dizaynları

örnek banyolar banyo dizaynlari banyo dizaynları dizayn örnekleri küçük dekorasyon örnekleri Banyoda dizayn sınır tanımıyor. Harika dizaynlar göz kamaştırıyor.
  3. Mutfak için damla mozaik örnekleri

Mutfak için damla mozaik örnekleri

10 ay önce mutfağımız yapılırken fayans seçerken çok zorlanmıştım. Yapı fuarlarına zaten işim için gidiyorum. İstanbulda düzenlenen yapı ve yaşam fuarında tanıştım bu damla mozaikle. Metre kare fiyatları 125 tlden başladığı için bizim bütçemize uymadı. Benim biraz içinde kaldı ama şuan kulalndığım fayanslarıda beğeniyorum o yüzden sıkınt yok. Herkesin bütçesi bir olmadığı için burda beğedniğim...
  4. Mutfak rafı örneği oldukça ilginç

Mutfak rafı örneği oldukça ilginç

Mutfak rafı Mutfak şişe dizaynı Mutfakta baharat kavanozlarına ya da şişelere yer arıyorsanız duvarınıza böyle bir şişelere duvar rafı uygulaması yaptırmanız mümkün. Bu şık raf görüntüsü ile mutfak dekorasyonuna farklı bir görünüm kazandıracaktır.
  5. Mutfak dolabı için çekmece örneği

Mutfak dolabı için çekmece örneği

Çekmece düzeni Mutfak çekmecesi Mutfak dolabı çekmecesinde çekmece kaşıklık modeli oldukça iyi bir fikir. Kaşıklık örneği yerine çekmecede sabit duran kaşıklık oldukça kulanışlı.

Sayfayı Paylaş