gebe
  1. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

mutfak masasıııı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MAGENTA tarafından paylaşıldı.

yüksek mutfak masası Mutfağım için bar tabureli masa almak istiyorum araştırdım ama pek bi alternatif bulamadım önerilerinizi bekleriimm

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Magenta, aslında bar tabureli musfak masası istiyorsan. Mutfak masasının normalden biraz daha uzun olması gerektiğini unutma, yani hangi renk istiyorsun tam olarak bilmiyorum ama, dediğim gibi masa biraz yüksek olacak ki bar taburesi sığsın.
    Ama büyük olmasınında eksik tarafları var yani çocuğun vs varsa onun üzerinden allah korusun düşmesi tabure yüksek olduğu için kötü olacaktır.

Özel birşeylerde yaptırabilirsin resmini aşağıya ekliyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir ::)

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ederim çok sevimli görünüyor renklilerde çok güzel sırf tahtadan mı yoksa renkli plastik mi karar veremiyorum çocuğum yok ilerde inşallah ama çok hoşuma gidiyor çok beğeniyorum masasınıda yüksek almayı düşünüyorum dahada araştırıcam tekrar teşekkür ederim

mutfak masasıııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak

Mutfak

Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekar ise yakında izdivaç edecek demektir. Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekarsa kısa süre sonra evlenecek anlamındadır. Birtakım tehlikeler atlatacak, kötü günler geçireceksiniz. Kişinin sağlığı, rahatı, yuvasındaki bolluğu belirtir.Rüyada mutfak görmek, bekar için evlenmeye, evli için rahatlik veya geçime isarettir.Birtakım...
  2. mutfak

mutfak

Mutfak insanların şansını doğrudan etkileyen bir mekandır. Bu mekanı düzenlerken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri elementlerin dengesidir. Ateş elementini temsil eden ocak veya fırın; su elementini temsil eden lavabo, buzdolabı ve bulaşık makinaları ile yanyana veya karşılıklı olmamalıdır. Ateş ve su kesinlikle karşı karşıya gelmemelidir. Lavabo(su) ve Ocak(ateş) yanyana...
  3. Mutfak

Mutfak

Mutfak -Burada evin diğer bölümlerine göre daha fazla ışık kullanım kolaylığı açısından daha faydalı olur. Burada gölgesiz genel bir aydınlatmaya ihtiyaç vardır. Dolap altında kullanılacak floresan tipi armatürlerle tezgah üstünde lokal aydınlatma yapılabilir. -Genel aydınlatma ise sarkıt veya sıva üstü camlı armatürlerle ve sıcak renkli ışık veren lambalarla sağlanabilir. Dolap içlerine ise...
  4. Yusyuvalak mutfaklar

Yusyuvalak mutfaklar

Huzurlarınızda küçük mekanlar için tasarlanmış yuvarlak bir mutfak. Lavabosu,ocağı,mini buzdolabı,bulaşık makinesi ve hatta mikrodalgası bile var bu mutfağın. Mutfağın diğer bir farklılığı ise resimde gördüğünüz üzere sürgülü kapağı..Mutfakla işiniz bitince kapağını kapatıveriyorsunuz heralde.. Değişik bir tasarım olmuş kullanışlı mı bilmem ama bu sıkışık mutfakta yemek yapmanın...
  5. mutfak dolapları

mutfak dolapları

eviniz için mtfak modelleri ve aklınızdakını uygulamalı olarak yapabılcegınız bır yer ( İmalatdan Satış ) yayla bahçelievler/istanbul

Sayfayı Paylaş