gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mutfak Tezgahları ve Özellikleri

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mutfak tezgahları, özellikleri, nelerdir, çeşitleri, seçerken dikkat edilmesi gerekenler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Biz meleklerin evlerimizde belki en çok vakit geçirdiğimiz yerler mutfaklarımızdır.Hele de geniş ve ferahsa arkadaşlarımızla kahve molalarımızı bile muftaklarda veririz.Mutfağımızı dekore ederken en dikkat etmemiz gereken yerlerden biri tezgahlardır.Her tezgahın da ayrı bir özelliği vardır.Şöyle ki;

Granit tezgahlar: Mutfağa şık bir hava veren bu malzeme en mütevazi mutfakları bile güzel gösterir.
    İşlenmiş taş tezgahlar: Granitten daha geniş renk seçenekleri bulunan bu malzeme sızdırmaz yüzeye ve çizilmeye çarşı dayanıklıdır.
    Seramik fayans tezgahlar: Dayanıklı ve temizlemesi kolay bir tezgahtır.
    Laminat tezgahlar: Plastik kaplama sentetik malzemeden üretilen lamine tezgahlar temizlemsi kolay pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.
    Ahşap ve doğrama tezgahlar: Mutfağınızı hoş ve sıcak bir görünüm katar. Renk ve cila açısından zengin çeşitleri bulunuyor.

Mutfak Tezgahları ve Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak tezgahını kirletmeyen kepçe..

Mutfak tezgahını kirletmeyen kepçe..

Yemek yaparken kullandığımız kaşık ve kepçeler hep sorun olmuştur. Hemen bir tabak konulur ve kirli olan kaşıklar tekrar kullanılmak üzere tabağın üzerine konulur. İşte bu soruna tasarımcı Gillian Westley bir çözüm bulmuş ve ağız kısmı yere değmeyen yemek hazırlama ve servis seti olan Elevate’i tüketicilere sunmuş. Mutfak tezgahlarını kirletmeyen kepçe seti Elevate yemek hazırlama seti 6...
  2. MoDern OvaL Mutfak TezgahLarı ...

MoDern OvaL Mutfak TezgahLarı ...

modern mutfak halıları bunlarda MoDern OvaL Mutfak TezgahLarı ...
  3. Modern Mutfaklara Cam Tezgahlar

Modern Mutfaklara Cam Tezgahlar

Cam tezgah örnekleri Mutfak tezgahı modelleri Bu yıl country çok moda olsada bana hitap etmiyor o stil. Ben modern sitili daha çok beğeniyorum. Kendi mutfağımıda modern mutfak modelleri arasından seçmiştim. Tezgahımı da cimstone yaptırdım. Ama bu cam tezgahları da çok beğendim. Bİr daha mutfak yaptırmam gerekirse cam tezgah düşünebilirim.
  4. 2014 Mutfak Tezgah Modelleri

2014 Mutfak Tezgah Modelleri

Modern Mutfak Tezgahları 2014 Mutfak Tezgahları Değişik Mutfak Tezgahları Mutfak dekorasyonunuzdaki değişimde bu sene tezgahlarınızda yenilik arayışı içinde iseniz sizler için aşağıya eklemiş olduğum modellere göz atabilirsiniz. Farklı görünümler yakalamanıza yardımcı olacak olan tezgah modelleri arasında bulunan çelik mutfak tezgahları, cam görünümlü mutfak tezgahları, mermer görünümlü...
  5. Simli Mutfak Tezgahı Modelleri

Simli Mutfak Tezgahı Modelleri

simli mutfak tezgahları simli mutfak tezgah modelleri simli granit tezgah örnekleri şık simli tezgah modelleri Sevgili melekler şimdiki yazımızda sizi de çok yakından ilgilendiren mutfak dekorasyonu ile ilgili bir yazı paylaşmak istiyorum. Simli tezgahları belki duymuşsunuzdur. Mutfak dekorasyonunuza önem veriyor ve güzel görünmesini istiyorsanız simli tezgah örneklerine bakabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş