gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Mutfaklar için desenli perde modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Mutfak biz hanımların en çok vakit geçirdiği alanlardan biridir.Bir çoğumuz mutfakta olmaktan keyif alsakta bir çoğumuz da mutfağa girmeyi sevmeyiz.İster sevelim ister sevmeyelim mutfağa giriş mecburiyetimiz var.Mutfaklarınızı keyifli alanlara dönüştürmeye nedersiniz ? Küçük dokonuşlarla mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz.Mutfak dekorasyonunda dolapların modeli ve perde seçimi en önemli unsurdur.Mutfağı tamamlayan şık ve çekici kılan bu ayrılmaz ikililerden mutfak perdesine değinmek istiyorum.
    Zevk meselesi olsada ben mutfaklarda desenli renkli perde kullanımından yanayım.Çiçekli ,renkli,geometrik desenli perdelerin mutfakları daha sıcak gösterdiği kanısındayım.Bu tarz perdeleri seçerken mutfağınızla uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat edin.Mutfağınızın genişliğide önemli..Sizde benim gibi renkli ve desenli perdelerden hosşlanıyorsanız,sizler için seçtiğim birbirinden şık mutfak perdelerini yakından incelemenizi öneriyorum.Her biri diğerinden şık en yeni en güzel mutfak perdesi modellerini sizlerin beğenisine sunuyorum.

01.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.gif

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Mutfaklar için desenli perde modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfağınız için perde modelleri

Mutfağınız için perde modelleri

perde modelleri resimli perde modelleri 2009 resimli 2009 mutfak
  2. Kelebekli  mutfak perde modeli

Kelebekli mutfak perde modeli

mutfak perdesi modelleri mutfak perde modelleri perdeleri kelebekli takımı perde 2009
  3. Mutfak Dekorasyonunda Desenli Modeller

Mutfak Dekorasyonunda Desenli Modeller

Desenli Mutfak Modeli Desenli Mutfak Dolabı Modelleri Sevgili melekler, bayanların evde en çok vakit geçirdikleri yer olan mutfaklar haliyle bayanlar tarafından olabildiğince şık ve rahat bir şekilde döşenmek istenir. Zamanın büyük bölümünün geçtiği mutfak dekorasyonunda desenli mutfak modeli ve mutfak dolapları konumuzla karşınızdayız...
  4. Zebra Desenli Perde Modelleri 2013

Zebra Desenli Perde Modelleri 2013

zebra desenli perde modelleri 2013 zebra desenli perde modelleri zebra perde Sevgili melekler, mutfak dekorasyonunda kullanım kolaylığı açısından tül perde yerine store perdeler tercih edilir oldu. Bilhassa zebra desenli perdeler son dönemde oldukça gözde. Toz ve koku tutmaması, rüzgarda ya da cereyanda dalgalanma yaparak ocağa yakınlığıyla tehlike arz etmemesi sebebiyle tercih edilen zebra...
  5. Farbalı Mutfak Perde Modelleri

Farbalı Mutfak Perde Modelleri

mutfak perde modelleri, farba modelleri, farba modelleri mutfak, farbalı mutfak perdesi, mutfak perdesi modelleri Eviniz de en çok zaman geçirdiğiniz yer olan mutfakların dekorasyonu tabiki biz bayanların elinden çıkmaktadır. Her bayan mutfağın kendi hakimiyeti altında olduğunu bilerek zevkini v etarzını özellikel bu mekan da daha çok gösterir. Hr odanın olduğu kadar mutfak penceresinin de...

Sayfayı Paylaş