Mutfaklar için desenli perde modelleri

Uzman SühaN

Administrator
Mutfaklar için desenli perde modelleri
Mutfak biz hanımların en çok vakit geçirdiği alanlardan biridir.Bir çoğumuz mutfakta olmaktan keyif alsakta bir çoğumuz da mutfağa girmeyi sevmeyiz.İster sevelim ister sevmeyelim mutfağa giriş mecburiyetimiz var.Mutfaklarınızı keyifli alanlara dönüştürmeye nedersiniz ? Küçük dokonuşlarla mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz.Mutfak dekorasyonunda dolapların modeli ve perde seçimi en önemli unsurdur.Mutfağı tamamlayan şık ve çekici kılan bu ayrılmaz ikililerden mutfak perdesine değinmek istiyorum.

Zevk meselesi olsada ben mutfaklarda desenli renkli perde kullanımından yanayım.Çiçekli ,renkli,geometrik desenli perdelerin mutfakları daha sıcak gösterdiği kanısındayım.Bu tarz perdeleri seçerken mutfağınızla uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat edin.Mutfağınızın genişliğide önemli..Sizde benim gibi renkli ve desenli perdelerden hosşlanıyorsanız,sizler için seçtiğim birbirinden şık mutfak perdelerini yakından incelemenizi öneriyorum.Her biri diğerinden şık en yeni en güzel mutfak perdesi modellerini sizlerin beğenisine sunuyorum.

01.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.gif

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Geri