gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Mutfakta Düzeni Sağlamanın 7 Yolu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Melekler özellikle çalışan kadınların derdi mutfak, mutfakta düzeni sağlamak zor değil ama bizleri kesinlikle zorluyor. [​IMG]

Asmayı deneyin!
    Önlükler, tutacaklar, havlular, şekerlik, kitaplar gibi el altından kalkabilecek ama şık görüntü yaratabilecek objeleri bir rafa kaldırın ve altındaki alanı asmak için kullanın
    Ayırın

Dolabınızdaki raflara mutfak eşyalarını dizerken günlük olanları alt raflara koyun. Özel günlerde ve daha az kullandıklarınızı üst raflara istifleyin.
    Gruplayın

Benzer ürünleri bir araya toplayarak gruplayın. Tavalar, tencereler, plastik ürünler vb mutfak eşyalarını bir yere toplayın
    Yakın tutun
    Buzdolabı poşeti, strech film, folyo gibi ürünleri buzdolabı yakınında bir dolapta saklayın. İhtiyacınız olduğunda el altında bulunsun.
    Plastikler
    Plastik saklama kapları için bir çekmece ayırın ve hepsini bir arada tutun. Kapaklarıyla gövdelerini ayrı saklarsanız, yerden tasarruf edersiniz.
    Dolap içi
    Dolap içinde düzeni sağlamak için tekerlekli organizatörleri kullanabilirsiniz. Çekin, yerleştirin, itin, hepsi bu
    Yeriniz azsa
    Eğer az çekmeceniz varsa, çatal bıçaklarınızı kupalarda saklayarak çekmecelerinizi farklı ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ay arzu bu linki ben hazırlamalıydım :D:D bana ilk kez gelen biri mutfağımda herşeyi bulabilir o kadar herşey sıralı ve düzenlidir :D ANNEM sağolsun :D:D ondan öğrendim

ARZUZU bunu beğendi.
  3. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    nilcim açıkcası ev de en onemli yer mutfaktır benım ıcın mutfağım duzenlı tertipli olunca her yer duzenlı gelıyor bana hahaha

4. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

aldığını yerine koy diye bi cümlesi var annemin valla onu uyguladınmı hiç bir yer dağılmıyor :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
Mutfakta Düzeni Sağlamanın 7 Yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfağınızı güzelleştirmenin yolları

Mutfağınızı güzelleştirmenin yolları

granit temizliği nasıl yapılır granit lekeleri nasıl çıkar granitteki lekeler çıkar kireç çözücü lekesi Küçük mutfakların kullanımı Ortalama bir mutfak küçüktür.Parlak magazin ve kataloglar iyi bir mutfağı oldukça büyük bir tanımlayıp daha küçüğünü başarısız bulurlar.Oysa iyi bir mutfak tasarımcısı, küçük bir mutfakta bile sizin bütün isteklerinizi karşılayacak alanları, dolap...
  2. Evlilikte güven sağlamanın yolları..

Evlilikte güven sağlamanın yolları..

güven sağlama yolları Kendini değersiz hisseden eş evliliği sürdüremiyor. Uzmanlardan mutlu bir beraberliğin kapılarını aralayan evlilik tüyoları... Evlilik terapilerine gelen kadınların önemli şikayetlerinden birisi, ´benim evimdeki eşyalardan hiç farkım yok, evimde değerli değilim´ şeklindedir. Kendini böyle kıymetsiz hisseden bir insan evliliği yürütemez. Bu bakımdan, değerli olma duygusu,...
  3. Karmanızı ıyılestırmenın 7 yolu

Karmanızı ıyılestırmenın 7 yolu

1) cantanızın on gozundekı ya da cebınızdekı bozuk paralardan gelen rahatsız edıcı sesten kurtulmaya ne dersınız? Alısverıs merkezlerınde ya da restoranlardakı bagıs kutularını es gecmeyın ve bozuk paraları oaraya atın. Hem yararlı bır ıse katkıda bulunmus olun hem de o rahatsız edıcı sesten kurtulun.... 2) kendınızı odullendırın ve yedıgınız takdırde kılo almaktan korktugunuz o muhtesem...
  4. 7 günde bebeğin uykularını düzene sokacak çözüm

7 günde bebeğin uykularını düzene sokacak çözüm

bebek resimleri bebeklerin uykusu ne zaman düzene girer bebeklerde uyku ne zaman düzene girer bebeğin uykusu bebeklerde gece Çok şükür uyku konuusnd abir problemimiz yok oğluşumla.Ama bir arkadaşım bu konudan yana çok sıkıntılı.Sizinde bebeğinizin uyku problemi varsa bu yazıyı dikkatle okuyunuz diyorum:) 7 günde bebeğin uykularını düzene sokacak çözüm şöyle: 1. Gün Yeni Bir Düzen Kurun:...
  5. Bebeğinizin uykusunu 7 günde düzene sokun

Bebeğinizin uykusunu 7 günde düzene sokun

Bebeğiniz geceleri yeniden uyanmaya başlamış olsun ya da başlangıçtan beri yatma saatleriyle ilgili mücadele vermiş olun, bebeğiniz daha fazla büyümeden uyku problemini çözmek için birkaç hafta ayırmak yerinde olur.Ebeveynlerin başa çıkmakta en zorlandığı şeylerden birisi bölünen gecelere bir anda geri dönüştür. Bebek bakımının ilk yıllarında bebekler birçok sebepten, geceleri aniden...

Sayfayı Paylaş