gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mutfakta kullanılan ölçüler tablosu hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mutfakta kullanılan ölçüler tablosu hakkında bilgi istiyorum meleklerim bu hususta yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mutfakta kullanılan ölçüler tablosu hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. osmanlı mutfağı hakkında genel bilgi!

osmanlı mutfağı hakkında genel bilgi!

türk mutfağı hakkında bilgi dünya mutfakları hakkında bilgi osmanlı mutfağı türk yemekleri osmamlı yemekleri Bir zamanlar, Asya'dan Anadolu'ya doğru akan Türk boyları, eski uygarlıkların mayaladığı bu topraklara Uzak Doğu'da oluşan o zengin kültürü büyük bir ustalıkla ve yol boyu, geçtikleri her ülkeden aldıkları malzemeyle zenginleştirerek taşımışlardı. Bu hareket sırasında elbette mutfak...
  2. mutfak ölçüleri

mutfak ölçüleri

mutfak ölcüleri standart mutfak ölçüleri ideal ölçüleri tüpü tüp Besin Su Bardağı Çay Bardağı Kahve Fincanı Çorba Kaşığı Un 110 gr 50 gr 30 gr 12 gr Tozşeker 170 gr 75 gr 60 gr 15 gr Pudraşekeri 110 gr 50 gr 30 gr 12 gr Nişasta 50 gr 30 gr 10 gr Kakao 100 gr 40 gr 30 gr 8 gr Galeta Unu 120 gr 60 gr 40 gr 10 gr Süt 200 gr 100 gr 65 gr 15 gr Krema 210 gr 110 gr 70 gr Yoğurt 210...
  3. Balıkların uyum tablosu hakkında bilgi istiyorum

Balıkların uyum tablosu hakkında bilgi istiyorum

Balıkların uyum tablosu hakkında bana bilgi yada bilgiler verebilirseniz sevinirim. sağolun.
  4. takı yapımında kullanılan kayaçlar hakkında bilgi

takı yapımında kullanılan kayaçlar hakkında bilgi

takı yapımında kullanılan kayaçlar hakkında bilgi takı yapımında kullanılan malzemeler Takı tasarımından anlıyan Melek'lerimizin bir çoğu bilir ama benim gibi takı tasarımına merak saranlar bilmedikleri gibi bir de merak ederler :) Neyi mi; elbette ki takı yapımında kullanılan malzemeleri ve kayaçları :A İşte buyrun Melek'ler kayaçlar hakkında bilgi:) Takı yapımında kullanılan malzemeler...
  5. Örgü beden tablosu ölçüleri

Örgü beden tablosu ölçüleri

Örgü beden tablosu ölçülerini arıyorum. Örgü işine başlayacağım kısmet ise. Bu tabloda m s XL XXL gibi büyük bedenlere örerken hangi tablodan yararlanıylorsunuz kızlar ?

Sayfayı Paylaş