gebe
  1. hece-m

hece-m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

müthiş bez

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında hece-m tarafından paylaşıldı.

kızlarburnumdan yanaklarıma yayılan çillerim vardı.sürekli siyah noktalar oluşuyordu.içleri yağ dolu kabartılar oluyordu.cildiyeci tuzlu kremler sonuç alamadım gitti.birgün arkadaşım bana mucize bir bezden bahsetti.ılık suyla sabah akşam siliyorsun sonra zeytinyağlı sabunla yıkayıp bezini kurumaya bırakıyorsunçtek yapman gereken bu dedi.ayrıca makyaj yaptığındada bu bezle cildini temizle suyun altında akıyor makyaj lekeriede dedi.hadi ya dedim bir bez bunları yaparmı.kızım bak ben denedim görmüyormusun yüzümü dediğinde incelediğim hakketen durulaşmış parlamış cildi.hadi dedim dünya para dökdüm bunumu almıyım 20 ytl aldım.arkadaşlar ilk kullandığımda inanamadım cildimdeki değişimi.şimdi çillerimde yok olmak üzere yağ torbalarım olmuyor siyah noktalarımda ve yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.sonra araştırdımki bu bez özel taşların un haline getirilip ipliğe dönüştürülerek mikrop arıtıcı özelliğiyle bunları sağlıyormuş....çevremdeki arkadaşlar hatta her sabah pijamalarla çocuklarımızı uğurladığımız karşı komşum kalkar kalmaz fondötenmi sürüyorsun yüzüne demeye başladı..onunda ağız çevresinde lekeleri varmış.dedim bir bezin mucizesi.şimdi oda kullanıyor memnun...diğer sitelerden arkadaşlar istedi disbrütör arkadaş isveçten gelen bu bezleri kargoyla evinize teslimatta ödemek şartıyla yolluyor.isterseniz sizlerde alabilirsiniz.sevgilerimle

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: müthiş bez
    Bilgiler icin tsk

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  4. herbay

herbay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen nerden aldın bu bezi kozmetikcilede var mı acaba o yuzden soruyorum cevaplarsan sevnirim

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bu bezin ismini ve nerede bulabileceğimizi yazarsan sevinirim.

müthiş bez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sofra bezi

Sofra bezi

Rüyada sofra bezi görmek, büyük bir memlekete yolculuga çikmaga isarettir. Bazi tabirciler, rüyada sofra bezi bulmak, bulan kimse için genislige ve rahatliga isarettir. Çünkü sofra bezi yemek ve yemegin adabindandir. Sofra bezi yolculuk yapmaga ve Allah (C.C.) tarafindan meydana gelecek feyiz ve berekete isarettir.
  2. Bez

Bez

# Okunan Rüya Tabiri : Bez Yeni ve kullanılmamış olan bez yolculuğa, bunu sarılmış halde yahut top olarak görmek yolculuktan vazgeçmeye, el bezi temizlik ve misafire, maldaki berekete, Çocuk bezi kız için evlenmeye, evli kadın için çocuğa, diğeryleri için önce üzen, sonra mahiyetii anlaşılınca sevince vesile olan habere, Paspas bezi, toz bezi ve diğer kullanım amaçlı bezler zorlukla beraber...
  3. kundak bezi

kundak bezi

Kundak bezi Kundak bezi görmek, çocuga yorumlanir. Rüyasinda bir kundak bezine sarilmis birini görmek, kadin ise, çocuk doguracagina; erkek ise, yaralanip yarasinin sarilacagina; erkek çocuksa sünnet olacagina; genç biri ise evlenecegine delalet eder. Kaçak, hasta, misafir kimselerin bu rüyayi görmeleri hayirli degildir. El Hüseyni'ye göre: dogacak bir çocugu için kundak ve diger seyleri...
  4. müthiş takımlar

müthiş takımlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Müthiş yazılım...

Müthiş yazılım...

müthiş yazılım, ilginç yazılım, teknolojik yenilik, bilgisayar yazılımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bilgisayar dünyası bir dipsiz kuyu..Yazılım uzmanlarıysa sınır tanımıyor.Benzerleri genellikle animasyon film çekimlerinde kullanılan, enteresan ve eğlenceli bir yazılımla sizi başbaşa bırakıyorum.....

Sayfayı Paylaş