gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Müthiş güzel sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mekan sözler sözler mekanı kıskananlara beni kıskananlara kapak Bu sözlerin bazıları benim çok hoşuma gitti özellikle kıskananlar çatlayınca haber verinde yapıştırmaya gelelim bana göre müthiş bi söz:DHatta tuttum bu sözü :piha:
    gitmezsen sana dokunurum
    sahiplenirim seni
    sana Aşk’ı yaşatırım !
    daha küçük aşklara katlanamazsn
    benimle ölürsün !

Tarif Edeyim GeL buL beni

kıskananLar çatLinca haber weRinde
    yapı$trmaya geLeLiiMmMMm!!!!

eLLerini tutmu$tum!!
    İçiMe çeKip sEvmişTim Ya
    0 an Dedim "duRsun dünya!"
    seni sewioRum senden fazLa!!

sen gülerken pek ilgilenmem!
    yaLnız uyanmak cehennem
    madem uyku yaRı öLüm! canıma geCedir kasteden(!)

Zihnimiz bir süngerdiryüreğimizse bir nehir
    Çoğumuzun akmak yerinesünger gibi emmeyi seçmesi ne garip

C A H İ L L E R İ N K A L P L E R İ D U D A K L A R I N D A

A L İ M L E R İ N D U D A K L A R I K A L P L E R İ N D E D İ R

Kusura bakma ölüm
    Bugün de gecikeceğim

Hani filmin en güzel sahnesinden çıkar gibi
    Hayattan çıkıp gidemem

Sen git
    Ben gelemem bu yürekle
    Ya da kal
    Eylül yağmurlarını bekle

Müthiş güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müthiş Abiyeler  (çok güzeller)

Müthiş Abiyeler (çok güzeller)

müthiş abiyeler abiye döpiyesler ebru akel abiye Rengarenk ve cıvıl cıvıl abiyeler çok hoşlar. Bunların içinde olmak istiyceksiniz.Ben bayıldım harikalar.Keşke olsada şıkır şıkır giysek ((:
  2. Müthiş sözler 2012

Müthiş sözler 2012

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan. Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense.. Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret...
  3. Müthiş sözler Facebook

Müthiş sözler Facebook

müthiş sözler facebook facebook müthiş sözler müthiş sözler face Melek'ler Facebook sayfanızda kullanacağınız müthiş sözler mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, biz bu yazımızda sizlere Facebok müthiş sözler sunuyoruz, bakmayın Facebook sözleri dediğimize, isterseniz msnden de kullanabilirsiniz :) HerqeS DoStum oLamaz.. Hayat Benm KimSe Karışamaz, Aşka qeLinCe Bir Kere Sevdim...
  4. Müthiş Sözler kısa

Müthiş Sözler kısa

müthiş sözler kısa kısa müthiş sözler en kapak müthiş sözler Sevdiklerinize ve sevmediklerinize çok güzel sözler mi söylemek istiyor sunuz? O halde size çok güzel müthiş sözler kısa sözler sunuyoruz Melek'ler. Bana kısa müthiş sözler lazım diyen herkesi böyle alalım lütfen:) Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış.. Kimse seni üzmemiş gibi sev.. Kimse seni seyretmiyormuş gibi dans et.....
  5. müthiş sözler aşk

müthiş sözler aşk

müthiş sözler aşk müthiş aşk sözleri Aşıkınıza gönderme sözler mi göndereceksiniz, o zaman bu sözler tamda size göre Melek'ler. Müthiş sözler aşk sözleri hemde en güzelleri bu sayfamızda size ve aşkınıza gelsin arkadaşlarım :) Ağlama! Gözlerine yaş değmesin. Gül! Dudaklarından tebessüm eksilmesin. Sev! Kalbinden yerim silinmesin. Unutma ,sen sadece benimsin.... Aşk bir kum tanesi ise...

Sayfayı Paylaş