gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Müthiş sözler Facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

müthiş sözler facebook facebook müthiş sözler müthiş sözler face

Melek'ler Facebook sayfanızda kullanacağınız müthiş sözler mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, biz bu yazımızda sizlere Facebok müthiş sözler sunuyoruz, bakmayın Facebook sözleri dediğimize, isterseniz msnden de kullanabilirsiniz :)

HerqeS DoStum oLamaz.. Hayat Benm KimSe Karışamaz, Aşka qeLinCe Bir Kere Sevdim Bir Daha işim oLmaz..!

cekemem sénin o özenti tpini & bén seni unutalı cok olduu ,héralde sna en cok bu kOydu ,)
    ya geç karşıma ortalığı inlet yada çekil kenara beni seyrt ;)

…вєи ●»ѕσи ѕözüмü«● ѕöуℓєяѕєм gєяi ∂öиüşü уσктυя,мєяαк єтмє ѕєиiи giвi çσктυя..

GeL Hayata KüseLim ßarışmaq iSTerSe Yol Verelim ...xD

ßana laf k0ymaya çaLşcaqına tatLm , önce yediklerini sindir

Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı..

Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım..

defol git desem acaba bulabilirmişin yolu. ;D

~~ kaybettin beni. ! ama üzüLme. sna çoq kız vr kaLdırım köşeLernde ,) ~~

Patrick zekanla ömrümü yedin xD xD

Beni istemeyeni ben hiç istemem ..aha kapı aha sapı :D

ßünyém kaLdırmıo arTık iqRenç insanLArı :(:(

AF dilemek için ` чαlαnındα ` bir αsαleti olmαlı ,,)

Müthiş sözler Facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müthiş güzel sözler

Müthiş güzel sözler

mekan sözler sözler mekanı kıskananlara beni kıskananlara kapak Bu sözlerin bazıları benim çok hoşuma gitti özellikle kıskananlar çatlayınca haber verinde yapıştırmaya gelelim bana göre müthiş bi söz:DHatta tuttum bu sözü :piha: gitmezsen sana dokunurum sahiplenirim seni sana Aşk’ı yaşatırım ! daha küçük aşklara katlanamazsn benimle ölürsün ! Tarif Edeyim GeL buL beni kıskananLar...
  2. Müthiş sözler 2012

Müthiş sözler 2012

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan. Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense.. Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret...
  3. Müthiş Sözler kısa

Müthiş Sözler kısa

müthiş sözler kısa kısa müthiş sözler en kapak müthiş sözler Sevdiklerinize ve sevmediklerinize çok güzel sözler mi söylemek istiyor sunuz? O halde size çok güzel müthiş sözler kısa sözler sunuyoruz Melek'ler. Bana kısa müthiş sözler lazım diyen herkesi böyle alalım lütfen:) Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış.. Kimse seni üzmemiş gibi sev.. Kimse seni seyretmiyormuş gibi dans et.....
  4. müthiş sözler aşk

müthiş sözler aşk

müthiş sözler aşk müthiş aşk sözleri Aşıkınıza gönderme sözler mi göndereceksiniz, o zaman bu sözler tamda size göre Melek'ler. Müthiş sözler aşk sözleri hemde en güzelleri bu sayfamızda size ve aşkınıza gelsin arkadaşlarım :) Ağlama! Gözlerine yaş değmesin. Gül! Dudaklarından tebessüm eksilmesin. Sev! Kalbinden yerim silinmesin. Unutma ,sen sadece benimsin.... Aşk bir kum tanesi ise...
  5. Acımasız Facebook Sözleri

Acımasız Facebook Sözleri

Sosyal paylaşım ağı olan facebook da en çok beğenilip paylaşılan acımasız sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Boşversene, kimin umrundayız ki! Sen \'peki\' dedikten sonra cevap vermeyen erkek niye yaşar ki? Tamamen oksijen israfı! Eski dostumdan sevgili yapabilirim ama eski sevgilimden dost yapmaya çalışmak; 1 metrelik kumaştan entari yapmaya benzer. Giy giyebilirsen!...

Sayfayı Paylaş