gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Müthiş yazılım...

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

müthiş yazılım, ilginç yazılım, teknolojik yenilik, bilgisayar yazılımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Bilgisayar dünyası bir dipsiz kuyu..Yazılım uzmanlarıysa sınır tanımıyor.Benzerleri genellikle animasyon film çekimlerinde kullanılan, enteresan ve eğlenceli bir yazılımla sizi başbaşa bırakıyorum..

Müthiş yazılım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müthiş Cevaplar

Müthiş Cevaplar

müthiş cevaplar müthiş cevap NE OLUYOR! Mehmet Kırkıncı: "Hocam, ben namaz kılmakla Allah'a ne faydam oluyor?" diye soran birine şu cevabı vermiş: - Senin namaz kılmamakla kendine ne faydan oluyor? NASIL GEÇİRİR? Necip Fazıl'a, "Allah, deveyi iğnenin deliğinden geçirebilir mi?" diye sormuşlar. "Evet geçirir" demiş. Bunun üzerine "deveyi mi küçültür,...
  2. Müthiş FotoMontajlar

Müthiş FotoMontajlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. müthiş bez

müthiş bez

kızlarburnumdan yanaklarıma yayılan çillerim vardı.sürekli siyah noktalar oluşuyordu.içleri yağ dolu kabartılar oluyordu.cildiyeci tuzlu kremler sonuç alamadım gitti.birgün arkadaşım bana mucize bir bezden bahsetti.ılık suyla sabah akşam siliyorsun sonra zeytinyağlı sabunla yıkayıp bezini kurumaya bırakıyorsunçtek yapman gereken bu dedi.ayrıca makyaj yaptığındada bu bezle cildini temizle suyun...
  4. müthiş modifiye

müthiş modifiye

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. müthiş takımlar

müthiş takımlar

Sayfayı Paylaş