gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

mutlaka bi tane secersiniz bence

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: mutlaka bi tane secersiniz bence

hepside birbirinden güzel.emeğine sağlık.

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

begendiginize sevindim tesekkür ederm

4. özde

özde Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepsi çok harika,emeğine sağlık...

5. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

araLArınDa gerçekTen çok beğenDİkLErim oLDu ya hariKALAr emeğiNe sağLık :):)

mutlaka bi tane secersiniz bence konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi soruda benden

bi soruda benden

arabistanda çalışmakda olan bir türk arabasıyla yolda giderken kırmızı ışıkda duruyor,bir müddet sonra arkadan bir araba geliyor ve buna çarpıyor.kaza sonrasında ise %60 oranında kırmızı ışıkda bekleyen suçlu bulunuyor neden?
  2. bi tanede benden:)

bi tanede benden:)

ewet ben bu soruyu kolay bi şekilde buldum hadi sizde bulun:) Bir plajda iki çocuk top oynarken topları bir eve girer.Çocuklardan biri topu almak için eve gittiğinde Hans ve Helga'yı yerde çıplak vaziyette ölü bulur.Yanlarında da bir adamla bir kadın durmaktadır.Ayrıca da yerde cam kırıkları vardır. Sizce Hans ve Helga'yı kim neden ve nasıl öldürmüştür? hadi çözün
  3. benim bi önerim varrrrrrrrr

benim bi önerim varrrrrrrrr

sevgili adminlerim ; ben naçizane bi önerim olacak. nasıl karşılanır ne denilir bilemiyorum bunu sizlerin değerli görüşlerine bırakıorum. görüldüğü gibi buraya herkes giriyor ve buna erkeklerde dahil oluyor ve hatta öle bir girişleri oluyorki herkes şaşırıp kalıyor. bunlara anında müdahale ediliyor teşekkür ederim ama bazı erkekleri seçmek zor oluyor yada erkek die bayanları...
  4. meleklerimize bi kaç tane pratik bilgi

meleklerimize bi kaç tane pratik bilgi

Sevgili melekler pratik bilgiler mutfakta ve evde sandığımızdan fazla kolaylaştırır işimizi işte size bikaçtane pratik bilgi güle güle kullanın Makarnanızın çok daha lezzetli ve hafif olması için haşlarken tencerenize biraz süt katın farkı hemen anlayacaksınız Uzun zaman saklayacağınız zeytinyağınızın acımasına engel olmak için ışıkta uzak bir yere koyun içine biraz toz şeker ilave...

Sayfayı Paylaş