gebe
  1. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mutlaka Biri Seni Anlatıyor‏

Konu, 'Çöplük' kısmında gönülll tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mutlaka Biri Seni Anlatıyor‏

Emeğine sağlık canım hepsi çok güzel

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Mutlaka Biri Seni Anlatıyor‏

Bu söze sonuna kadar katılıyorum.. Emeğine sağlık kupakızı excellent bir paylaşım olmuş... +rep :)

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi beni anlatıyoo emeğine sağlık

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Çok doğru bir söz

Mutlaka Biri Seni Anlatıyor‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. inanılmaz bir test mutlaka deneyin!

inanılmaz bir test mutlaka deneyin!

Başparmak anne ve babamızı, İşaret parmağı kardeşlerimizi, Orta parmak kendimizi, Dördüncü parmak yani yüzük parmağı eşimizi, Küçük parmak da çocuklarımızı temsil ediyor... Peki, eşimizi, başka bir değişle hayatımızın aşkını temsil etmesi için neden dördüncü parmak seçilmiş. Bunu anlamak için ellerimizi kullanarak bir test yapmalıyız. Bu test için ellerimizi resimdeki pozisyondaki gibi...
  2. Çantanızda mutlaka bir ayna olsun

Çantanızda mutlaka bir ayna olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir gün mutlaka sana dönerim

Bir gün mutlaka sana dönerim

Belki de sen yanıldın Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben Ebedi bir hayat kaçkını Varlığımı herkesin bilmesini isterken, aynı anda kendimi ele vermemek için hayattan kaçıyordum. Daha önce kimselerin denemediği şeyleri yapmak, benzersiz biri olmayı isterken, dokunduğum herşey gerçekliğini yitiriyor, çevrem hızla ıssızlaşıyordu.. Benzersiz biri olmayı isterken, varlığımın...
  4. bir gün biri seni......

bir gün biri seni......

Karşınızdaki bunu duyunca emin olun korkudan kaçar :laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş