gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

***mutlaka inceleyin ..!***

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ***mutlaka inceleyin ..!***

sözün bittiği tükendiği yer...

3. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sana katılıyorum abla gerçekten te siözlerin tükendigi nokta bu olsa gere. ALLAH binlerce kez şükürler olsun

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Allah onların yardımcısı olsun daha öncede bu yazıyı gördüm ama her seferinde bende aynı etkiyi gösterio bişeylerin kıymetini bilelim

***mutlaka inceleyin ..!*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır

Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır

Klasik dekor anlayışı eskilerden bu yana eskimeyen dekor anlayışının temsilcisi misali oda dekorasyonlarında modern görünüme davetiye çıkarmayı başarmıştır. Klasik dekor anlayışına göre beğenilen bir tasarım harikası olan püsküllü mobilya takımları modern görünümleri ile ev dekorasyonlarında yepyeni bir akım oluşturmaktadır adeta. Ev dekorunda bambaşka havalar estirici görevi ile bilinen...
  2. Lohusa gecelik pijama takımı

Lohusa gecelik pijama takımı

Merhaba hamiş anne adayları. Bu sabah kahvaltıya arkadaşım geldi. Oda hamile fakat onun doğumu yakın.Günün konusu lohusa gecelikve pijama takımları oldu. Daha önce oğlumun doğumunda aşağıdaki pijama takımını almıştım. Gayet şık ve rahattı. Bebeği emzirirken hiç sıkıntı yaşamadım. Ama şimdi daha farklı bir model arıyorum .Daha böyle şık ve öz alıcı lohusa pijaması. Tabi rahatlık ve konfor...
  3. Doğum Sonrası Bilinmesi Gerekenler Yeni Bir Hayata Başlangıç

Doğum Sonrası Bilinmesi Gerekenler Yeni Bir Hayata Başlangıç

Doğum Sonrası Bilinmesi Gerekenler- Doğum kadınlar için başlı başına ayrı bir mucizedir. Bebeğinizi 9 ay boyunca karnınızda taşımak onu hissetmek ayrı bir heyecan doğumda ise ona kavuşmanın heyecanı bir başka güzeldir. Aslında doğum yapmamış olanların hep merakıdır bu doğum zor mu kolay mı? O minik mucizeye ulaşmak için ne kadar şartlar zor da olsa o bir anneye emin olun zor gelmeyecektir....
  4. Kızlar test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Eşime büyük süpriz yapmak istiyorum gerek kk gibi siteleri gerek ise sizin sitenizdeki tüm gebelik konularını inceliyorum. Özellikle beyza hanıma teşekkür etmek istiyorum gerçekten çok ilgilisiniz doktor olup olmadığınızı bilmiyorum ama çok yararlı bilgiler sunuyorsunuz. GEBE OLDUĞUMU TEST YAPMADAN ANLAMAMIN BİR YOLU VAR MI Yani ben biraz hurafelere inanan birisi değilim ne bilim şunla...
  5. Yeni şampuanım sarı saçlara özel John Frieda

Yeni şampuanım sarı saçlara özel John Frieda

Ben yıllardır sarı saç tonlarını kullanıyorum arada saçlarımı daha da açarak platin rengine de dönüştürdüğüm doğrudur:D:D Ama ne yazık ki özellikle uzun bir süre sarı saç tonlarını kullanıyorsanız saçlarınız da matlık, kuruluk ve cansız bir görüntü oluşuyor. Bunun da en büyük sebebi saç açıcılarından kaynaklanıyor. Saçlar da nem azaldığı zaman oldukça sönük ve kuru bir görüntü oluşor. Daha...

Sayfayı Paylaş