gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

mutLaka Okuyun) Allah'ım Ona İyi Bak Ya Benide aL Yanına Ya Geceyi Yak..!

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

allahım ona iyi bak ya benide al yanına ya geceyi yak allahım ona iyi bak şarkı sözü sözleri allahim sarki sözü şarkı sözleri Aynı mahallede Oturan İki Genç birbirini Çok SeverLer ama bir türlü Bir birlerine açılamazLar

Çünki erkek içine kapanık ve utangaç biridir...

uzaktan uzağa bir birbirlerinden haberisiz bir birlerini çok sever...
    birgün çocuk ailesiyle başka bir şehre taşınmak sorunda kalır babasının işlerinden dolayı... çocuk başka bir şehre taşınır ama ikiside uzaktan uzaga bir birlerini sevmeye devam eder...
    Sonudna çocuk dayanamaz ve duygularını belli eden bir mektup yazar ve postaya verir... ardından çocukta çıkar kızın bulundu şehire gitmek için.. kız mektubu okuyunca konuşmak daha kolay olur die...
    Çocuk yolda Trafik kazası geçirir ve ölür...
    kız çocuğun ölüm haberini alır ve perişan olur...ölüm haberini aldıktan bir gün sonra ise çocuğun mektubu postadan gelir...
    Kız olanların şaşkınlıyla mektubu okuyunca gözlerine inanamaz...çünki yıllardır içten içe sevdiği kişi onu seviyormuş... ve bunları ondan duyamadan onun gözlerinin içine bakarak ''BENDE SENİ SEVİYORUM'' diyemeden onu kaybeder...
    eLinde mektup gözleri ağlamaktan şişmiş bir vaziyette tanrıya yakarırken, ALLAHIM ONA İYİ BAK YA BENİDE AL YANINA YA GECEYİ YAK!!! gibilerinden birşeyLer yazar...
    o sözlere diğer Sözler EkLeniyor ve bi şarkı ortaya çıkıyor...
    evet bu şarkı yaşanmış bir aşkı anlatıyor... bir birini çok seven ama bir birlerini hiç yaşayamayan bir aşkı...
    Sizden istediğim tek şey bu şarkıyı dinledikten sonra , birilerine söylemeyi düşündüğünüz ve sürekli ertelediğiniz şeyleri hemen o kişilere söylemeniz...

ÇÜNKÜ UNUTMAYIN !!! YARIN BUNLARI SÖYLEYECEK VAKTİNİZ OLAMAYA BİLİR...

GeceLer Sessiz Sensiz KaLdı Bu Gece YıLdızlar Küskün Ay Suskun Bu Gece Şarkılar Bir Garip AğLıyorLar Bu Gece Zamansız Gidişin haps oLdu Yüreğime aLLahım Ona İyi Bak Ya Benide aL Yanına Ya Geceyi Yak Dayanamam İnanamam Bu Acıya KatLanamam... (BU SÖZLER)

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    :uhu: çok güzeldi...

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    her şeyı zamanında yaşamak lazımmış,umarım hiç bir zaman keşke demem hiç kimse demez

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

5. mutluolmak

mutluolmak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    harika olmuş eline sağlık

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    :uhu: ayyy yaa cok güzeldii baya agladımm sevdiğini söylemek için ertelememyii iyi bilirimm o yüzden hepp zamanında derimm .....

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  8. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldi..emegine sağlık canım

mutLaka Okuyun) Allah'ım Ona İyi Bak Ya Benide aL Yanına Ya Geceyi Yak..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya GeL Her Gece RüyaLarıma, Ya Da AL Beni SevgiLİm Bir An Önce Yanına

Ya GeL Her Gece RüyaLarıma, Ya Da AL Beni SevgiLİm Bir An Önce Yanına

YA GEL HER GECE RÜYALARIMA, YA DA AL BENİ SEVGİLİM BİR AN ÖNCE YANINA... Sensiz bir gün daha geçti ömrümden sevgilim... Sensiz bir gün daha.... Bu gece her geceden daha da bir siyah adeta... Bu gece yokluğun daha da üşüttü bedenimi... Ve bu gece daha da çok kahırlandı öksüz ve yetim kalan yüreğim... Ne sigaralar tükendi bu gece, Ne de yüreğime ektiğim hasretin... Ölümün gölgesi...
  2. ya benide pohpohlayınnnnnnnnnn yaaa

ya benide pohpohlayınnnnnnnnnn yaaa

bende istiyorum hadi bakalım kimler pohpohlıcakkkkkkk
  3. Kendine iyi bak derler ya...

Kendine iyi bak derler ya...

Kendine İyi Bak Derler ve Giderler… Kendine iyi bak bir “Veda” değil “Elveda” cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde… “Kendine İyi Bak”… Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum. “Kendine...

Sayfayı Paylaş