gebe
  1. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mutlu bir evlilik sırrı

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında melisanur tarafından paylaşıldı.

Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarını keşfettik... Haftada iki kere, güzel bir restoranta gideriz, biraz şarap, biraz güzel yiyecek... Salı günleri o gider, Cumaları ben...
    Ayrı yataklarda yatarız... Onunki İzmir'de, benimki İstanbul'da...
    Karımı her yere götürürüm... Ama her seferinde dönüş yolunu bulur...
    Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istediğini sordum... O da "Uzun zamandır gitmediğim bir yer olsun" dedi... Mutfağı önerdim...
    Her zaman elele tutuşuruz... Eğer elini bırakırsam, hemen alışverişe başlar... Elektrikli blender'ı, elektrikli tost makinesi, elektrikli ekmek kızartıcısı var... Bana diyor ki "çok fazla ıvır zıvır var ve oturacak tek bir yer yok" Ben de ona elektrikli sandalye aldım...
    Şunu her zaman hatırlayın... Evlilik boşanmanın birinci nedeni...
    İstatiksel olarak, boşanmaların %100 ü evlilikle başlıyor.
    Karıma 18 aydır tek bir söz söylemedim... Onun sözünü hiç bir zaman kesmek istemem...
    Son kavgamız benim suçumdu...Karım bana "televizyonda ne var" diye sordu... Ben de "toz" dedim...
    Başlangıçta ; Tanrı dünyayı yarattı ve dinlendi... Sonra erkeği yarattı ve dinlendi... Sonra kadını yarattı... O zamandan beri ne Tanrı, ne de erkek dinlenebildi...
    Erkekler niçin kadınlarından önce ölürler... Çünkü öyle isterler...

2. Olexa

Olexa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mutlu bir evlilik sırrı
    inanmiyorum ya :D cok abartiyolar bizi o kadar da cekilmez degiliz canim :p

3. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:D:D:Dbencede olex

4. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu kadar da degil yane :bounce:

5. ummuhan_555

ummuhan_555 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok Sacma Ya Kim Yazmiski Merak Ettim.. Yani Hangi Erkek Bole Dusunur

Mutlu bir evlilik sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu evliliğin iki büyük sırrı

Mutlu evliliğin iki büyük sırrı

Mutlu evliliğin iki büyük sırrı Evlilik güzel günler kadar sorunlu günler de barındırır. Evliliğinizin uzun süreli olması için bazı şeyleri alttan almalı ve susmayı kendi kendinize öğretmelisiniz. Ne demiş düşünür Schiller; "Affetmek ve unutmak iyilerin intikamıdır." Affetmenin aslında nefret etmekten çok daha büyük bir meziyet olduğunu unutmayın. Evliliğinizde her şey yolundaysa,...
  2. Mutlu Evliliğin 5 Küçük Sırrı!

Mutlu Evliliğin 5 Küçük Sırrı!

Kimileri aşkın varolduğuna inanmazken, kimileri ise aşksız yaşayamayanlardan. Peki siz aşka inanıyor musunuz? Güven veren, mutlu ve sağlıklı bir evlilik mi yaşamak istiyorsunuz? Yanıtınız "evet" ise, mutlu bir evlilik için 5 ipucu size yol gösterebilir... 1. Sadık olun: Sağlıklı ve mutluluk verici bir ilişkinin temeli bağlılığa dayanır. Yakınlaşmaktan korktuğunuz için...
  3. Mutlu Bir Evlilik İçin

Mutlu Bir Evlilik İçin

Herkesin hayalidir bütün ömrü boyunca mutlu bir evliliğinin olması ama bazen evlilikler sarsıntıya uğrabiliyor...Bu hayalinizin gerçekleşmesi ve mutlu bir evliliğiniz olması için yapmanız gerekenler :tik: Mutlu bir evliligin sirrini kesfetmek hiç de kolay bir sey degildir. Zaten bu sirrin yaniti da herkese göre degisir. Yine de dünyanin her yerinde, tüm iliskilere uyan bazi "iyi...
  4. Mutlu Evliliğin Sırrı :))

Mutlu Evliliğin Sırrı :))

mutlu Meleklerim bilim adamları mutlu evliliğin sırrını bulmuşlar.Artık karar sizin uygular mısınız,uygulamazmısınız ben bilmem :D:D Mutlu Evliliğin Sırrı Terapiyi unutun, sallantıda olan bir evliliği kurtarmanın yolu sık sık seks yapmakmış! Dört yıl süren bir araştırmanın sonucundan Amerikalı uzmanlar sık kavga eden ve evlilikleri sallantıda olan çiftlere sık seks öneriyor....
  5. evliliklerde mutlu olmanın sırrı nedir

evliliklerde mutlu olmanın sırrı nedir

Yeni evliyim ve mutluyum. Ama tecrübeli meleklerden evliliklerde mutluluğun sırrı nedir öğrenmek ve uygulamak istiyorum. Nazar değmesin :D

Sayfayı Paylaş