gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Mutlu Evliliğin Sırrı :))

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

mutlu Meleklerim bilim adamları mutlu evliliğin sırrını bulmuşlar.Artık karar sizin uygular mısınız,uygulamazmısınız ben bilmem :D:D

Mutlu Evliliğin Sırrı

Terapiyi unutun, sallantıda olan bir evliliği kurtarmanın yolu sık sık **** yapmakmış!

Dört yıl süren bir araştırmanın sonucundan Amerikalı uzmanlar sık kavga eden ve evlilikleri sallantıda olan çiftlere sık **** öneriyor.

Uzmanlar, 144 yeni evli çifti dört yıl boyunca gözlemledi. Ne kadar mutlu olduklarını ve ne kadar sıklıkta **** yaptıklarını sordu.

Ortalama olarak çiftlerin evliliğin ilk altı alında haftada bir **** yaparken, dördüncü yılda bu ayda üç keze düşüyor.

SIK CİNSEL AKTİVİTE
    Ancak araştırmaya göre, özellikle sinirli ve sık kavga eden çiftler yatak odasında daha fazla vakit geçirdiklerinde daha mutlu oluyorlar.

Araştırmayı hazırlayanlardan Michelle Russel, "Bu **** etkisiyle yaşanan mutluluk, araştırmanın başlangıcında evliliğin ne kadar güçlü ya da güçlü olduğuna bakılmaksızın ortaya çıktı" diyor.
    ABD’deki Tehhessee Üniversitesi’nden Russel, seksin mutlu bir ilişkinin sadece bir parçası olduğunu, fakat sorunları yatıştırma gücüne sahip olduğunu belirtiyor ve ekliyor: "Sık cinsel aktivite, nevrotik eşlerin genelde sahip olduğu ’mutluluk açığını’ ortadan kaldırmaya yetiyor."

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    **** bir ihtiyaç olmakla birlikte gerçekten çiftleri duygusal ve tensel olarak yakınlaştırdığına inanıyorum. Boş yere dememişler savaşma seviş diye hahaha

sılam_nisa bunu beğendi.
  3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım ya :haha: savaşma seviş :haha: sen çok yaşa emi hahaha

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha
    çok güldüm bunaa:D:D:D:D:D
    savaşmayın sevişin hahaha

sılam_nisa bunu beğendi.
  5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    evet mutlu evliliğin sloganı bu hahaha

6. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

sevişin uleennnnnn....

sılam_nisa bunu beğendi.
  7. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ama ilk önce evlenmemiz lazım tabiki hahaha:D

sılam_nisa bunu beğendi.
  8. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    hahaha gerçekten çok komiksin mavi ama haklısın doğru.....

Mutlu Evliliğin Sırrı :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu bir evlilik sırrı

Mutlu bir evlilik sırrı

Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarını keşfettik... Haftada iki kere, güzel bir restoranta gideriz, biraz şarap, biraz güzel yiyecek... Salı günleri o gider, Cumaları ben... Ayrı yataklarda yatarız... Onunki İzmir'de, benimki İstanbul'da... Karımı her yere götürürüm... Ama her seferinde dönüş yolunu bulur... Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istediğini sordum... O da...
  2. Mutlu evliliğin iki büyük sırrı

Mutlu evliliğin iki büyük sırrı

Mutlu evliliğin iki büyük sırrı Evlilik güzel günler kadar sorunlu günler de barındırır. Evliliğinizin uzun süreli olması için bazı şeyleri alttan almalı ve susmayı kendi kendinize öğretmelisiniz. Ne demiş düşünür Schiller; "Affetmek ve unutmak iyilerin intikamıdır." Affetmenin aslında nefret etmekten çok daha büyük bir meziyet olduğunu unutmayın. Evliliğinizde her şey yolundaysa,...
  3. Mutlu Evliliğin 5 Küçük Sırrı!

Mutlu Evliliğin 5 Küçük Sırrı!

Kimileri aşkın varolduğuna inanmazken, kimileri ise aşksız yaşayamayanlardan. Peki siz aşka inanıyor musunuz? Güven veren, mutlu ve sağlıklı bir evlilik mi yaşamak istiyorsunuz? Yanıtınız "evet" ise, mutlu bir evlilik için 5 ipucu size yol gösterebilir... 1. Sadık olun: Sağlıklı ve mutluluk verici bir ilişkinin temeli bağlılığa dayanır. Yakınlaşmaktan korktuğunuz için...
  4. Mutlu Ailelerin Sırrı

Mutlu Ailelerin Sırrı

Hani dijitürk reklamı var ya orda''mutlu ailelerin sırrı dijitürk''diyor ya:Dişte o öyle değil:)Mutlu ailelerin sırrını merak eden ve mutlu olmak isteyen aileler buyrunuz. MUTLU AİLELERİN SIRRI - MUTLU AİLELERİN SIRRI NEDİR? HAKKINDA Çocuklarınızın sevgi ve huzur dolu bir ortamda büyümesi çok önemli. Mutlaka her evde kavga olur ama önemli olan evin içinde genel olarak huzurlu ve sakin bir...
  5. evliliklerde mutlu olmanın sırrı nedir

evliliklerde mutlu olmanın sırrı nedir

Yeni evliyim ve mutluyum. Ama tecrübeli meleklerden evliliklerde mutluluğun sırrı nedir öğrenmek ve uygulamak istiyorum. Nazar değmesin :D

Sayfayı Paylaş