gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Mutlu evliligin Sirri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

Evlilik espirileri, Mutlu evliligin sirlari, Sakalar, [​IMG]

Kahvede sohbet eden adama arkadaşları: ''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Karının bir dediğini iki etmiyorsun. Bu mutluluğunun sırrını bize de anlat yoksa pısırık olduğunu düşüneceğiz.'' derler. ''Kısaca anlatayım..'' der adam.
    ''Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına, ben de kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz. Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi. Karım eğildi ve benim atıma 'Bir' dedi. Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman eşim tekrar eğilip atıma 'İki' dedi. Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi ata 'Üç' dedi ve çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu. Ben şok olmuştum... Eşime bir hışımla çıkıştım ''Yazık değil mi, atı neden vurdun kadın, manyak mısın sen?'' diye bağırdım... Karım arkasını döndü ve bana 'Bir' dedi. [FONT=&quot]Ve o günden sonra karımın bir dediğini iki etmedim :puhas: :puhas:
    [/FONT]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2011
    Her Damlam Sen ve kraliçearı bunu beğendi.
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    ben bu hikayeyi biliyorum ama tam tersi seklinde biliorum:D:D

cns_01 bunu beğendi.
  3. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

böylesi daha güzel olmus ama
    :puhas: :puhas:

4. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
Mutlu evliligin Sirri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlulugun Sirri

Mutlulugun Sirri

Toplanın, mutluluğun sırrını veriyorum! Bir kere şu ortaya çıktı: Para, mutluluk getirmiyor kardeşim! Modern dünya, sadece ’daha zenginlerin’, ’daha az zenginlerden’ biraz daha mesut olduğunu, bu saadetin de ’üstünlük’ hissinden kaynaklandığını ve uzun sürmediğini keşfetti! Psikologlar ’mutluluk’ konusuna takmış durumdalar. Temel ihtiyaçları karşılandığı sürece, daha fazla para ekstra bir...
  2. Mutlu evliligin Sirlari..

Mutlu evliligin Sirlari..

Mutlu evlilik, Mutlu evliligin sirlari, Evlilik, Mutluluk Bazi seylere dikkat ederek, yuvamizi, Mutlu bir yuvaya dönüstürebiliriz.. bunlardan Örnekler: • Ortak ilgi alanlarınızı bulun. • Canınız sıkkın iken tartışmayın. • Tenkitten uzak durun. • Beğendiğiniz yönlerini takdir edin. • Olumlu yönlerini bulmaya çalışın. • Ailesi hakkında olumsuz sözler...
  3. Sultanin Sirri

Sultanin Sirri

sultanın sırrı Sultanın Sırrı, II Abdülhamit'e ait bir sırrın peşinde koşan Amerikan Ajanlarının mücadelesini anlatıyor. İstanbul'un yeraltında geçen filmde 1200 yıllık dokusu bozulmamış, girilmeyen dehlizler kullanılıyor.
  4. Huzurun sirri

Huzurun sirri

huzur, mutlu evlilik, kadin ve erkek, sirlar, yuva kurmak, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hiçbir zaman ikiniz de aynı anda sinirlenmeyin. Ev yanmadıkça birbirinize bağırmayın. Kılık kıyafet almakla ilgili kendiniz ve eşiniz arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, eşinizi tercih edin. Tenkitlerinizi onu sevdiğinizi hissettirerek söyleyin. Geçmişteki hatalarını...

Sayfayı Paylaş