gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Mutlu OL İyi Bak Kendine

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sevgidir mutluluk, karşılıksız ve çıkarsız sevgi...Aşktır bazende...birine yürekten bağlanmaktır...Değer vermesini bilmektir mutluluk...sevilmeden de sevebilmektir mutluluk...sevdiklerin bir gün hayatından gitmeden kıymetini bilmektir...

Annenin yavrusuna duasıdır kimi zaman...sevgiliye duyulan özlemdir bazende , en karşılıksız ve en çıkarsız...Dua etmektir mutluluk...

Sorgulamadan yaşamaktır kaderini...olacağı varmış deyip gülümsemektir geleceğe mutluluk...
    Paylaşmaktır mutluluk...hayatı , sevgiyi ve bazende küçük bir çikolatayı paylaşmak...

Kurumuş sonbahar yapraklarına basarken çıkan hışırtıyı duyabilmektir mutluluk...ayrıntıların farkına varabilmektir...yağmurun yağ

ışını izlemektir pencerende , elinde kahven...en sevdiğin şarkıya eşlik etmektir mutluluk...

Bazende bağıra çağıra şarkı söylemektir , sesinin ne kadar kötü olduğunu söyleyenlere inat...

Yeni yıkanmış mis gibi çarşafların içinde gerile gerile uyumaktır mutluluk...sarılmaktır sevdiğine sımsıkı...oda yoksa yastığa sarılmaktır

Hayatımızdaki o önemsiz sandığımız küçücük ayrıntıların farkına varmaktır mutluluk...
    mutluluk ayrıntılarda gizlidir...Ayrıntılarda hayatın içindedir...

Şimdi mutlu ol kendi içinde yıldızlara bak,güneşe bak,yağmurun altında ıslan ve gülümse çünkü sen istemediğin sürece kimse seni üzemez...

Mutlu OL İyi Bak Kendine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendine İyi Bak Aşk

Kendine İyi Bak Aşk

Kendine İyi Bak Aşk ***************** gittin mi? belkide hiç gelmedin sevdam, içimde yaşayan nefes alan bir hayalsin sen sen kaçmadın benden aslında ben cesaretli yüreğimin, korkak sevdasından kaçıyordum sevgili emin olduğum, seni hep sevdiğim. inanmak istemediğim, senin beni sevmeye cesaret edemeyişin. seni sevmek, seni özgür bırakmaktı seni sevmek, "seni sevdiğimi"...
  2. Kendine iyi bak derler ya...

Kendine iyi bak derler ya...

Kendine İyi Bak Derler ve Giderler… Kendine iyi bak bir “Veda” değil “Elveda” cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde… “Kendine İyi Bak”… Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum. “Kendine...
  3. Kendine iyi bak.. (aşk mektubu)

Kendine iyi bak.. (aşk mektubu)

“Kendine iyi bak” derler, kursunu kafana sıkıp giderler.... Ne kadar kolay bir cümle.. Kendine iyi bak; söylemesi ne kadar kolay ama sölenene ne kadar ağır.... Kendine iyi bak !!! Kendine iyi bak” bir veda degil elveda cümlesidir çogu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde… “Kendine iyi bak.” Çünkü bundan sonra ben yaninda olmayacagim. Olamayacagim. Istesem de...
  4. !   Kendine İyi Bak   !

! Kendine İyi Bak !

... “Kendine iyi bak” bir veda degil elveda cümlesidir çogu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde... "Kendine iyi bak." Çünkü bundan sonra ben yaninda olmayacagim. Olamayacagim. Istesem de istemesem de. Sevdim...

Sayfayı Paylaş