gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

mutlu olmak bnm de hakkım

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

artık mutlu olmak istiyorum başkalarının mutluluklarını görmekten yoruldum artık kendi mutluluğumu yaşamak istiyorum.tam her şey yoluna girdi derken elimdeki mutluluk uçup gidiyo ne yapıcamı bilmiyorum kendi kabuğuma çekiliyorum.dünyadaki cenneti seninle yaşamak istiyorum ben.lütfen bi şans daha ver...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    tabi cnm mutlu olmak seninde hakkın. sorunun ne bilmiyorum yazmamışın hayat bu hem güldürüyo hem ağlatıyo inşlh bütün gözyaşların mutluluktan olur.Rabbim yardımcın olsun..

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :/ hakkınsa zaten mutlu olursun canım beklemelsin..

4. nagish

nagish Forum Okuru

şu an ki sorunum genç kızların bilindik bir meselesi tatlım...eski erkek arkadaşımın dönmesni istiyorum bana.elim kolum herşeyimdi o bnm babamı kaybetmiştim onu babam yerine koymuşştumm.babamı ikinci kez kaybettiim tekrar kazanmak istiyorumm olmuyo onsuzz:((

5. nagish

nagish Forum Okuru

hakkım olduğunu düşünüyorum cnm çünküü her şeyi yaptımm benn bütünn fedakarlıkları gösterdim bekliyorumm tam 4 ay oldu bekliyorum :((

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende mutsuzum ama benim ki senin gibi sevgili durumu değil.

7. nagish

nagish Forum Okuru

sen neden mutsuzsun cadı_91...

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    nedeni yok ben kendi kendimi mutsuz edecek illaki bir şey buluyorum hastalık gibi oldu bende

9. nagish

nagish Forum Okuru

eğer bi sebep yoksa kendini mutsuz hissetmene ne gerek var cnm.ne güzel işte bi derdin yokmuş sevin bence;)

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım 4 ay diyosunda biz 5 yıldır bekliyoruz :):)

Allah izin verirse beklerimde oluncaya dek :)

11. nagish

nagish Forum Okuru

sizinnkiii baya fazlaymışşş...bendee beklerimm tabii yeterkii olsun cnmm Allahtan umut kesilmez...

12. nagish

nagish Forum Okuru

hadi yaa baya fazlaymışş:(( bende beklerimm tatlımm yeterkiii dileğim olsunn Allahtan umut kesilmez

13. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence Allahtan hayırlısını iste kendini de yorma Allah tan başkasını çok sevme

14. nagish

nagish Forum Okuru

haklısın cnm tabi ama insan bi yerde sevildğini de bilmek istiyo yaşama bağlanıyo insan.

15. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar abartma canım ya şükret haline zamanla unutursun herşeyi

mutlu olmak bnm de hakkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlu olmak için okuyun..

mutlu olmak için okuyun..

•Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam, bir çok arkadaşım var demektir. •Faturalarımı ödeyebiliyorsam, bir işim var demektir. •Pantolonum biraz sıkıyorsa, aç kalmıyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, güneş ışığını görüyorum demektir. •Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu uzun buluyorsam, yürüyebiliyorum demektir. •Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyor ve bu...
  2. mutlu olmak çokmu zor

mutlu olmak çokmu zor

Mutlu olmak zor mu ? Nefes almak bir mutluluk değil mi? Hemen bence gerekli mutluluk şartlarını verelim; 1- Asla demeyiniz [ asla asla demeyiniz 2- ''ama'' ve ''fakat'' demeyiniz! 3- ''farketmez'' derseniz yalan söylemiş olursunuz,her şey fark eder. 4- Hiç bir cümlenizin fiili '' mış,miş ''veya ''lar,ler ''veya ''mişler,mışlar''veya ''larmış,lermiş'' le bitmesin, bunlar sizin...
  3. Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum Yaprak Dökümü'nün Necla'sı da aşkını ilan etti... Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Necla' karakteriyle şöhreti yakalayan gurbetçi oyuncu Fahriye Evcen ile yaşadığı aşkı geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta itiraf etmişti. YOLLARIMIZ KESİŞİRDİ Özcan Deniz, Kıbrıs konseri öncesi düzenlediği basın toplantısında, Fahriye Evcen...
  4. Yaşam boyunca mutlu olmak

Yaşam boyunca mutlu olmak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. mutlu olmak

mutlu olmak

Kural 1: Asla kendinden şüphe etme... Sen ne hissediyorsan o her zaman doğrudur. Dünyadaki bütün insanlar toplansa ve sana aksini söylese bile senin hissettiklerin senin için doğrudur. Onlar farklı hissedebilir farklı düşünebilir ama bu senin hissettiklerinin yanlış olduğunu göstermez sadece onlardan farklı olduğunu gö...sterir. Kural 2:Asla farklı olduğun için utanma. Eğer çevrende...

Sayfayı Paylaş